Ücretsiz İstediğiniz bir logo tasarımını ücretsiz yapıyorum

Hocam benim PP gibi, Lyrax52 yazısı kırmızı olsun, hayvan olarak yılan ya da ejderha. Zahmet olmazsa tabii 😊

Merhabalar üzerinde WeynR yazan bir logo yapar mısınız? Renk olarak kırmızı turuncu (sarı) logo üzerinde renk geçişleri olursa sevinirim. Kılıç(lar)da ekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam biraz daha bir şey isteyebilir misiniz? Kafanıza göre takılın deyince çünkü beğenmeme olasılığınız daha çok artıyor. İsteklerinizi daha ayrıntılı ister misiniz?
Hocam SamiGuiness'in yazdığım gibi S ve G harfi büyük olsun. Kurukafadan falan hoşlanmam, dolayısıyla o tip seyleri kullanmazsanız sevinirim. Renk olarak neon renklere bayilirim; mavi, kırmızı ve açık yeşilden hoşlanırım. Son olarak çok koyu değil de biraz iç açıcı şeyler olursa çok mutlu olurum. Açıklamalar yeterli olmadıysa yazabilirsiniz, beğenmeme gibi bir durum olmaz merak etmeyin. Kolay gelsin!

Hocam SamiGuiness'in yazdığım gibi S ve G harfi büyük olsun. Kurukafadan falan hoşlanmam, dolayısıyla o tip seyleri kullanmazsanız sevinirim. Renk olarak neon renklere bayilirim; mavi, kırmızı ve açık yeşilden hoşlanırım. Son olarak çok koyu değil de biraz iç açıcı şeyler olursa çok mutlu olurum. Açıklamalar yeterli olmadıysa yazabilirsiniz, beğenmeme gibi bir durum olmaz merak etmeyin. Kolay gelsin!
Hocam çok güzel açıklamışşınız. Keşke herkes sizin gibi açıklasa yarına hazır olur. Belki gece de atabilirim.
@Ali Pınar Hocam yaptım. Umarım beğenirsiniz. Yeşil temalı yaptım, neon tarzı.
samigueness.png

Son düzenleme:
Hocam merhaba. SupraSonic yazılı bir logo yapar mısınız? İstediğiniz gibi takılabilirsiniz. Ama çok abartmaya gerek yok. Kuru kafa, garip şekil gibi şeyleri sevmem. Sadelik önde olsun.

BalikOsurugu yazılı bir logo yapabilir misiniz? Alevli ve ya elektrikli bir şey olursa çok iyi olur. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı