İstediğiniz tarihte olmak ister miydiniz?

xgongivituyu

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bazen "keşke şu tarihte şurda olsaydım da şunu yapsaydım" dediğiniz oluyor mu? Ben nedense hep İtalya'da veya Yugoslavya'da bir Partizan 1. ve 2. dünya savaşında bir Alman Askeri veya Selçuklu ordusunda bir atlı okçu olmayı istiyorum. Sizin de böyle bir isteğiniz oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet tabi ki 11 kasım 2019 da olmak isterdim şuan fiyatı 1150 1250 lira olan boş bilgisayar kasalarını o zaman 500 550 liraya satın alabilirdim belki de 11 kasım 2018 de olmak daha mantıklı olurdu 1250 liralık kasayı belki 350 400 liraya alabilirdim çok değil sadece 7 ay öncesi olsa olurdu. :)

Gelecek olmuyor mu ya? Yoksa geçmiş mi?
Eğer geçmiş ise sanırım dünyayı yöneten şu 2 ailenin olmadığı dönemde olmak isterdim. Resmen AC serisi gibi bir şey yapardım, çok net.
Eğer gelecek için konuşursam. 2070 yıllarında olmak isterdim, siber suçlu-asker olmak aşırı zevkli gözüküyor :) Cyberpunk 2077 çıkınca o hazzın tadına tam bakabileceğim :D

Geçmişe gidebilseydim, onunda beni sevdiği günlere dönerdim.

2016 yılına dönüp yaşıtlarımla beraber yeniden doğru düzgün çalışarak üniversite sınavına girmek isterdim. Yaşıtlarım mezun olurken benim hala daha sınava hazırlanıyor olmam biraz koymuyor değil.

Tamamen kalıcı olarak değil ama 1940'lı yılların New york sokaklarında dolaşmak isterdim, o sanatsal mimariye tanıklık etmek, eski yapılar olsun araçlar olsun daha bir estetik ve güzel geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı