İsteğe bağlı güncelleştirmeler yapılmalı mı?

akın60

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Huawei D15 i5 10210u bilgisayarı kullanıyorum. Intel ve Realtek isteğe bağlı güncelleştirmesi var. Daha önceki PC'de Realtek driver ne zaman güncellesem düzgün çalışan şeyler bozuluyordu. Bunları yapmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Huawei D15 i5 10210u bilgisayarı kullanıyorum. Intel ve Realtek isteğe bağlı güncelleştirmesi var. Daha önceki PC'de Realtek driver ne zaman güncellesem düzgün çalışan şeyler bozuluyordu. Bunları yapmalı mıyım?
O güncellemeler genelde sürücüler için oluyor ve genelde eski versiyon bir sürücü güncellemesi buluyor bu yüzden pek gerek yok gibi (eğer normal sürücülerden daha güncel bir sürücü önerdi ise kurmanız iyi olabilir) ama eğer Windows'un kendi güncellemesi ise o güncellemeleri de yaparsanız daha iyi olabilir ama onun dışında Microsoft'un da dediği gibi isteğe bağlı güncelleştirmeler. Kısacası eğer sizin işinize yarayacak bir güncelleme değilse genelde o güncellemelere pek dikkat etmenize gerek yok.

O güncellemeler genelde sürücüler için oluyor ve genelde eski versiyon bir sürücü güncellemesi buluyor bu yüzden pek gerek yok gibi (eğer normal sürücülerden daha güncel bir sürücü önerdi ise kurmanız iyi olabilir) ama eğer Windows'un kendi güncellemesi ise o güncellemeleri de yaparsanız daha iyi olabilir ama onun dışında Microsoft'un da dediği gibi isteğe bağlı güncelleştirmeler. Kısacası eğer sizin işinize yarayacak bir güncelleme değilse genelde o güncellemelere pek dikkat etmenize gerek
O güncellemeler genelde sürücüler için oluyor ve genelde eski versiyon bir sürücü güncellemesi buluyor bu yüzden pek gerek yok gibi (eğer normal sürücülerden daha güncel bir sürücü önerdi ise kurmanız iyi olabilir) ama eğer Windows'un kendi güncellemesi ise o güncellemeleri de yaparsanız daha iyi olabilir ama onun dışında Microsoft'un da dediği gibi isteğe bağlı güncelleştirmeler. Kısacası eğer sizin işinize yarayacak bir güncelleme değilse genelde o güncellemelere pek dikkat etmenize gerek yok.

Konuya ekran görüntüsü eklemiştim ama bir sorun olmuş sanırım. Sürümler bayağı eski gibi.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2021-09-18 115733.png
    Ek Açıklama 2021-09-18 115733.png
    26,6 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
Konuya ekran görüntüsü eklemiştim ama bir sorun olmuş sanırım. Sürümler bayağı eski gibi.
Dediğiniz gibi cidden biraz eski sürücüler gibi gözüküyor ve bundan dolayı pek yüklemeniz mantıklı olmaz gibi gözükmüyor. Kısacası isterseniz yükleyebilirsiniz ama eski sürücüler gibi duruyor bundan dolayı pek mantıklı olmaz gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı