Ücretli İsteğinize özel 3D baskı - figür

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Merhaba. Citroën berlingo aracımda arka koltuklarda masa var. Masa'da bardaklık var fakat bardaklığa soğuk çay koyunca aşağı düşüyor. Onun için baskı almak istiyorum. 3 tanesi için fiyat ortalama ne kadar?

Merhaba, ben 3D tasarım yapmıyorum hocam, istediğin ürünün tasarım dosyası var ise internette veya tasarlattıysan gönder bana fiyat çıkarayım.

Merhaba, ben 3D tasarım yapmıyorum hocam, istediğin ürünün tasarım dosyası var ise internette veya tasarlattıysan gönder bana fiyat çıkarayım.

Plastik baskı istiyorum ben. Yapamaz mısınız?

Başlık böyle?

isteğinize özel 3D baskı - figür​

Plastik baskı istiyorum ben. Yapamaz mısınız?

Başlık böyle?

isteğinize özel 3D baskı - figür​

Evet plastik baskı yapıyorum fakat tasarım yapamıyorum, isteğinize özel derken sadece internetteki veya ilanımdaki ürünlerden bağımsız olarak kendi tasarımlarınızıda basıyorum anlamında demiştim.

@Mexy1864 hallettim hocam, ne baskısı alınacakdı?
Bir arkadaş projesi için 3D baskıya ihtiyacı varmış. Ben de sizi görmüştüm, devam edip etmediğinizi sormak istedim. İsterseniz kendisinin DC kullanıcı adını vereyim, kendisi size arkadaşlık isteği atıp iletişime geçer.
jaksperr

Bir arkadaş projesi için 3D baskıya ihtiyacı varmış. Ben de sizi görmüştüm, devam edip etmediğinizi sormak istedim. İsterseniz kendisinin DC kullanıcı adını vereyim, kendisi size arkadaşlık isteği atıp iletişime geçer.
jaksperr
Tamamdır, uygun bir zamanda iletişime geçeceğim hocam.

Geri
Yukarı