İstek Üzerine Hackleyen Youtube Tim

Ayyıldız Tim'den Hala Memnun musunuz?

• Evet.

• Hayır bozdu artık.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Toplumun yanında olmalılar diye düşünüyorum. Örneğin kimse benden memnun değilse ama ben hesabımı kapatmadan tavrımı sürdürüyorsam gelip benim hesabıma saldırsınlar. Ayrıca diğer ülkelerle kapışabilecek düzeydeler mi bilmiyorum, OurMine'ınki gibi büyük bir olaylarını duymadım hiç. Varsa aydınlanmaya hazırım.
Ayyildiz Tim'i kucuk dusuren sey cocuklarin ergen tavirlari. Hani ne bir bilgisi var ne baska bir sey. Yorumlari okuyun anlayacaksiniz. Onun disinda Ayyildiz Tim belki guzel isler yapiyordur. Hack islerinden hic anlamadigim icin bilemiyorum, ama yorumlarda gordugum cocuklar bambaska...

Yav arkadaş bu adamların grubu 2002 ' de kurulmuş yani en azından öyle biliyoruz eee 2002 den bu yana neredeydiler ne resmi facebook ne twitter ne o ne bu gibi hesapları var mıydı? Cevap; yoktu. 2015-2016 yıldan tam emin değilim Kur'an a küfür etti gerekçesiyle youtube hesabı hackledi şimdi kanala bir göz atın ne var 2 tane başlık "Ayyıldız timden anonymous' a tokat gibi cevap" yav Allah aşkına tgrt haber kanalını telefon ile video kaydı yapmış ve upload etmiş başlıkta bu. Nedir bu biliyor musunuz? Ben söyleyeyim EGO TATMİN ETME. Lan youtube kanalına abone isteyen hacker grubu mu olur. Bırakın yaa sövecem şimdi olmayacak neyse....
Not: Abi ne olur haçklemeyin beni

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı