[İstek] World Of Tanks İncelemesi

WOT oynuyordum bıraktım. IS-7 ve E-100 vardı. AMX 50B yoluna gidiyordum ama bir oyun kendinden bu kadar nefret ettirebilir. Rus tanklarına kıyak MM sistemi çok anlamsız, tek çekirdek istemesi, yıllardır Havoc fizik motorunun getireceğiz demesi gibi birçok etkenden oyunu bıraktım. Artık baydı hep aynı şey tankı al parçalarını aç savaşa gir son tanka kadar ondan sonra klan savaşı tabi iyi klandaysan yoksa kale vs bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum başka bir oyunda. Şuanda World Of Warships testcisiyim hataları var onlar Açık Beta'ya kadar düzeltilir daha iyi olucak gibi WOWS.
Katılıyorum hocam. Oyundan o kadar nefret ediyorum ki anlatamam. Ama yine oynuyorum. Klan,kale,turnuvalar yaptığımız için zevkli oluyor. Random çok sıktı gerçekten. İğrenç MM ve hafta sonu Noob'ları gerçekten sinir edici. Wargaming sözünde durmadı. Dediginiz gibi Havok motoru ve çoklu çekirdek desteği gelmedi hala. Warship idare eder gibi şu an. Tabi daha Beta aşamasında hatalar olabilir.

Zamanı geri alma şansım olsaydı W.Thunder'e başlardım. Grafik kalitesinden tut atış mekaniklerine kadar W.O.T'dan çok daha üstün.
Ben o işi biraz olsun erken tespit ettim ve War Thunder oynuyorum. Dediğiniz gibi optimizasyon süper oldu son güncellemeyle. WOT'da 30 fpsde kasarken(en düşük ayarlarda) War Thunder'de 25-27 fpsde yağ gibi akıyor ve inanılmaz güzel grafik ayarları var düşük ayarda bile. Gölgeler de açık hem de. Ve tam bir savaş içinde olduğunuzu hissediyorsunuz gerçekten. Ama Alman tanklarını yine ezmişler...

Bu eşleştirme sistem çok berbat. 2 seviye üstüm geliyor. Tankın zayıf noktalarına sıksam bile delemiyorum zırhını. Sanırım premium mermi almaya teşvik etmeye çalışıyorlar. :)

Bu eşleştirme sistem çok berbat. 2 seviye üstüm geliyor. Tankın zayıf noktalarına sıksam bile delemiyorum zırhını. Sanırım premium mermi almaya teşvik etmeye çalışıyorlar. :)
Kısacası oyun iyice battı. Artık 2 dakikada maç bitiyor. Eskiden 15 dakikaya zor sığdırırdık bir maçı. Ama şimdi öyle şeyler oluyor ki sinirlenmemek elde değil.
MM çok berbat oldu zaten. 3. seviye bi tank hiç 5. seviye tankla bir olur mu? Saçmalık. Hadi delse neyse. Palet bile kırılmıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı