İstenilen şeyleri yapamamak

CypIosh

Hectopat
Arkadaşlar, ne istersem yapamıyorum. Yaptığımda genelde birini zor düşürdüğüm için üzülüyorum. Ne yapabilirim? Her zaman isterim ama olmaz ya da birini zora düşürürüm. O yüzden o gece uyuyamam, gözümden yaş gelerek uyurum. Ne yapabilirim? Yardım eder misiniz? Yardımınız yoksa en azından fikir ya da konu hakkında düşüncelerinizi belirtir misiniz?

Her zaman her şey yapılabilecek diye bir şey söz konusu değil zaten. Çok moral bozmayın hayatta her şey sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir çok normal. Ve kendinizi küçük düşürmeyi bırakın. Belki de yapamayacağınızı düşündüğünüz için normalde yapabileceğiniz şeyleri yapamıyorsunuz.

Kendi çıkarlarına göre hareket etmen gerekiyor. Burada kişilerin vs. üzülmene gerek yok. Zayıfsan ezilirsin.

Kusura bakmayın ceza vardı yani o dediğim kişiler annem ve babam ben diğerlerine yaptırmam yaptırırım zaten annem ve babamı ozra sokunca olluyor bu egenelde neden olabilir sizce zaten acımıyorum istediğim derken o anlamda değil sadece olursa birini zora sokarsam üzülüyorum olmazsa pek umrumda olmuyor zaten.

Geri
Yukarı