Recovery İsteyen tüm herkes için TWRP derlenir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S20 FE alacaktım güncelleme gelmeyecek diye şimdi S21 FE bakıyorum 13-12 k civarına ve aralarındaki tek fark güncelleme destekleri. Böyle bir şey var ise S20FE almam daha mantıklı.
Sıfır cihaza özelleştirilmiş rom atmak garantiden çıkartır bunun haricinde samsung cihazlarda ise hiç önermem sayaç oluyor onlarda BL kilidini açman gerekiyor rom yükleyebilmek için mecbur onu yaptığında ise garanti dışı kalıyor cihazın.

Sıfır cihaza özelleştirilmiş ROM atmak garantiden çıkartır bunun haricinde Samsung cihazlarda ise hiç önermem sayaç oluyor onlarda bl kilidini açman gerekiyor ROM yükleyebilmek için mecbur onu yaptığında ise garanti dışı kalıyor cihazın.

OnePlus 8 Pro'ya ROM atılır mı?

S20 FE alternatifi 8 Pro bakıyordumda. Hala satın almadım telefonu 12.5 k civarı bütçe var.

OnePlus 8 Pro'ya ROM atılır mı?

S20 FE alternatifi 8 Pro bakıyordumda. Hala satın almadım telefonu 12.5 k civarı bütçe var.
S20FE güzel cihaz hatta S21 yerine bunu alırım ben Exynos olması insanı düşündürüyor ama S20FE öyle değil.
OnePlus da güzel bir cihaz ama şuanda satılıyor mu hemde bunlardan daha pahalıydı diye hatırlıyorum en son. Oneplus' un artısı Ram fazla gibi arka planda çok işlem yapan birisi değilsen gereksiz o kadar bunun haricinde oneplus' un ekran çözünürlüğü falan birazdaha iyi sayılır ama telefon gibi bir cihazda yine gereksiz bir şey samung da bu konuda yeterli.
işlemcileri aynı zaten.
Ben olsam one plus alırdım eğer varsa biyerlerde bir tık iyi gibi bence 20f den.

S20FE güzel cihaz hatta S21 yerine bunu alırım ben Exynos olması insanı düşündürüyor ama S20FE öyle değil.
OnePlus'da güzel bir cihaz ama şu anda satılıyor mu hem de bunlardan daha pahalıydı diye hatırlıyorum en son. OnePlus'un artısı RAM fazla gibi arka planda çok işlem yapan birisi değilsen gereksiz o kadar bunun haricinde OnePlus'un ekran çözünürlüğü falan biraz daha iyi sayılır ama telefon gibi bir cihazda yine gereksiz bir şey samung da bu konuda yeterli.

OnePlus 9 Pro'yu 16500 civarına buldum. Sıfır ürün. Onu alacağım galiba.

Rom yedeği arasında nvdata zaten mevcut olur. Yedeklediğin rom u telefona mtkclient kullanarak geri yükle

Cihazı BROM moda al ve çalıştır;
python mtk wl out
Telefonu açmak için;
python mtk reset

@461368 TWRP imajını telefona flaşladınızmı?

Emin değilim.........
Hocam açınca yine nvdata hatası verdi cihaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı