İsteyene logo yapabilirim

• Konuyu başlatan avis1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 280
  • Görüntüleme 10B
LM harfleri olan 256x256 jpeg dosyası halinde arka plan beyaz yazının ise siyah olacağı Bold ve keskin bir font olacağı bir görsel yapabilir misin?

Son düzenleme:
LM harfleri olan 256x256 jpeg dosyası halinde arka plan siyah yazının ise siyah olacağı Bold ve keskin bir font olacağı bir görsel yapabilir misin?
LM harfleri olan 256x256 jpeg dosyası halinde arka plan siyah yazının ise siyah olacağı Bold ve keskin bir font olacağı bir görsel yapabilir misin?
Sadece 50 kuruş fark ile ranc sos ister misiniz?

PVP KINGPANDA_29
mibef.png

Hocam yanlış yazmışsınız. "Mstrikeout" idi. Profilimdeki çalışmada yazıyordu. Ayrıca, biraz dağınık olmuş. Yine de teşekkürler, ellerinize sağlık. Vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Daha çok böyle bir şey beklemiştim:

Eki Görüntüle 1007439
mıstk.png

dRip3zz yazan oyun temalı bir 500x500 yapar mısınız?
drip.png

LM harfleri olan 256x256 jpeg dosyası halinde arka plan beyaz yazının ise siyah olacağı Bold ve keskin bir font olacağı bir görsel yapabilir misin?
lm.jpg

Hocam üzerinde "M_G" yazan araba temalı 500x500 logo yapabilir misiniz? (Tırnak işareti yok bu arada.)
ARA.png

Benide unuttunuz, canınız sağ olsun.

Unutmadım kardeşim lütfen
1-Tasarımın ebatları
2-Cıktı formatı.
3-Kullanılacak renk ve görseller(varsa)
4-Daha önce yapılmış benzerler (varsa)örnekler.

Kardeşler (renkleri,arka planı,yazıyı ölçüleri sana bıraktım yada kafana göre yap) yazmayın herkesin kafasından geçen tasarımı yapmam mümkün değil siz malzemeleri verin ki kolayca yapabileyim.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1007690

Eki Görüntüle 1007714

Eki Görüntüle 1007729

Eki Görüntüle 1007734

Eki Görüntüle 1007753

Unutmadım kardeşim lütfen
1-Tasarımın ebatları
2-Cıktı formatı.
3-Kullanılacak renk ve görseller(varsa)
4-Daha önce yapılmış benzerler (varsa)örnekler.

Kardeşler (renkleri,arka planı,yazıyı ölçüleri sana bıraktım yada kafana göre yap) yazmayın herkesin kafasından geçen tasarımı yapmam mümkün değil siz malzemeleri verin ki kolayca yapabileyim.
500x500 olabilir. Kullanılacak görsel bu olabilir. Png veya jpg formatında olabilir. DRİ yazısı gri olsun, ölçüleri sana bıraktım çünkü bilgim yok. En iyi nasıl duracaksa öyle yapabilirsin. Kolay gelsin, teşekkürler.
images.jpeg

Zamanım oldukça yapıyorum.
bzbzbzbzbnz.jpeg

Hocam, peki bu fotoğrafın ortasına, kinetik team yazarmısınız?

Buna benzer herhangi daha kaliteli, bir warface resmi varsa 1080-1920P oda olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı