İstihare Yapacak Kişi Aranıyor

• Konuyu başlatan 13314
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 869
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

13314

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Hayatıma dair çok önemli bir mevzu var ve özel bir durum. Anlayan biri varsa bu gibi berrak görüşleri de varsa o kişiyle iletişime geçip, kendimle ilgili bazı durumları anlatıp ondan istihare yapmasını istiyorum. Mümkünse bu geceden itibaren toplam üç gün olacak şekilde her gün yapması. Var mıdır böyle biri aranızda?

Özelden iletişim kurmanız yasak maalesef. Buradan da ne kadar etkili olur isteğiniz bilemedim gerçi. Berrak arkadaşlar yazarlar mutlaka.

Çok acil bir durum ve çok önemli :( Yok mu kimse? Ve nasıl özelden görüşeceğim yasaksa?

Başka üye olduğum bir forum sitesi olmadığı için yazdım. Onca insan arasından mutlaka birileri böyle şeylerle ilgileniyordur diye. Teknoloji formu olmasının yanısıra bir ton farklı konu başlığı var zira. Bu da onlardan biri sadece. Sadece eleştirel yazacaksanız lütfen yazmayın. Canım çok fazla sıkkın ve moralim de çok bozuk. Daha fazla üzmeyin lütfen. Özel bir durum olduğu için aileme söylemiyorum zaten. Yakınlarıma da söyleyemem. Sadece bu işlerden anlayan yabancı biri faydalı olabilir.

Başka üye olduğum bir forum sitesi olmadığı için yazdım. Onca insan arasından mutlaka birileri böyle şeylerle ilgileniyordur diye. Teknoloji formu olmasının yanısıra bir ton farklı konu başlığı var zira. Bu da onlardan biri sadece. Sadece eleştirel yazacaksanız lütfen yazmayın. Canım çok fazla sıkkın ve moralim de çok bozuk. Daha fazla üzmeyin lütfen. Özel bir durum olduğu için aileme söylemiyorum zaten. Yakınlarıma da söyleyemem. Sadece bu işlerden anlayan yabancı biri faydalı olabilir.
Aile'niz her zaman arkanızda olmak için vardır, durum ne olursa olsun gidip onlarla konuşmanızı tavsiye ederim.

Bana göre sıkıntı orada niye yakınlarına söyleyemiyorsun ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı