10.000 TL yurt dışı telefon tavsiyesi

Bütçe
10.000-12.000
Bak bir şey bilmiyorsun konuya yorum yazıyorsun.
1- Redmi Note 13 Pro 5G dedim sen düz Pro'ya bakmışsın ikisinin arasında dağlar kadar fark var.
2- Samsung S20FE de soğutma sistemi yok telefon deli gibi ısınıyor dokunulmaz hale geliyor.

Madem konu hakkında bir şey bilmeden direk kağıt üzeri verilere bakarak konuşuyorsan gel asıl bu linklere bak.
Ayrıca attığınız poco x6 pronun rami 12gb s20fe 8gb. Android telefonlarda ram konusunda çok büyük fark oluyor.

Neye göre kime göre S20FEnin kamerası daha iyi? Ayrıca bu telefonları yurt içiden almak daha mantıklı demişsin ve 11k demişsin sen hangi gözle ekrana bakıyorsun bilmiyorum ama yurt içi fiyatları 18 ila 20 arasında bu telefonların. Ayrıca S20FE'yi ben de kullandım bir oyuna giriyordum pişman oluyordum ve S20 FE çıkalı 4 yıl oldu sen farkında mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neye göre kime göre S20FEnin kamerası daha iyi? Ayrıca bu telefonları yurt içiden almak daha mantıklı demişsin ve 11k demişsin sen hangi gözle ekrana bakıyorsun bilmiyorum ama yurt içi fiyatları 18 ila 20 arasında bu telefonların. Ayrıca S20FE'yi ben de kullandım bir oyuna giriyordum pişman oluyordum ve S20 FE çıkalı 4 yıl oldu sen farkında mısın?
Hocam karşılaştırma sitesine bakabilirsin. Poco X6 Pro'yu geçmiş.
12 GB olmasi iyi bir şey zaten??

Oda 11kya ya TR'de.
12GB olması iyi zaten ama yaptığı karşılaştırma adil değil. 8GB ram ile 12GB rami karşılaştırmış

Ayrıca umrumda değil gider telefonunu yurt dışı alır kaçak imei kaydı yaptırırsın. Sonra telefonunun garantisi kapanır. Birşey oldu mu tamirciyle uğraşırsın. Tamirci yapamaz ve sonuç bütün paran çöp oldu.

Hocam karşılaştırma sitesine bakabilirsin. POCO X6 Pro'yu geçmiş.

12 GB olması iyi zaten ama yaptığı karşılaştırma adil değil. 8 GB RAM ile 12 GB RAM'i karşılaştırmış.

Ayrıca umurumda değil gider telefonunu yurt dışı alır kaçak IMEI kaydı yaptırırsın. Sonra telefonunun garantisi kapanır. Bir şey oldu mu tamirciyle uğraşırsın. Tamirci yapamaz ve sonuç bütün paran çöp oldu.

Kanka fiyat olarak aynilar. 12 GB olan ile niye 8I kapistirmasin. Ayni fiyata hatta 12 GB olan cok daha ucuza geliyor. Ayrica S20FE cihazin var diye urunu olumune savunuyorsun gibime geldi.

Hocam karşılaştırma sitesine bakabilirsin. POCO X6 Pro'yu geçmiş.

12 GB olması iyi zaten ama yaptığı karşılaştırma adil değil. 8 GB RAM ile 12 GB RAM'i karşılaştırmış.

Ayrıca umurumda değil gider telefonunu yurt dışı alır kaçak IMEI kaydı yaptırırsın. Sonra telefonunun garantisi kapanır. Bir şey oldu mu tamirciyle uğraşırsın. Tamirci yapamaz ve sonuç bütün paran çöp oldu.

Tamam reis en Samsung fanı sensin. Konu hakkında gram fikre sahip değilsin tek baktığın şey RAM ve kameranın MP değeri başka bir şey bilmiyorsun zaten. En basiti S20FE 800 nit parlaklık verirken POCO ve Redmi 1800 veriyor gerçi sen bunu da bilmezsin. POCO'nun işlemcisi hepsine koyuyor bunu da unutma.

Kanka fiyat olarak aynilar. 12 GB olan ile niye 8I kapistirmasin. Ayni fiyata hatta 12 GB olan cok daha ucuza geliyor. Ayrica S20FE cihazin var diye urunu olumune savunuyorsun gibime geldi.

Gibi mi? Gibi demek az kalır hocam.

Hocam işim vardı yanlış cihazlara bakmışım. S20Fe değil direkt samsung falan savunuyorum. Xiaomi ve Huawei kullanmıştım daha önce bi cihazdan bu kadar nefret etmemiştim. Kameraya girerken kasıyordu telefon.

Hocam işim vardı yanlış cihazlara bakmışım. S20FE değil direkt Samsung falan savunuyorum. Xiaomi ve Huawei kullanmıştım daha önce bir cihazdan bu kadar nefret etmemiştim. Kameraya girerken kasıyordu telefon.

Xiaomi ve Huawei kullanmış olabilirsin ama hangi modelleri? Ona bakarsan şu an Samsung A02 var kamerayı 2 saatte açıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı