İstisnalar Kaideyi Bozmaz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstisnalar kaideyi bozar mı? Sözleri çok hoş, aşırı yüksek sesle dinlerim bazen. Kimi zaman aşırı gaza getiren, kimi zamanda shitpostların mükemmel başyapıtıdır. Kısacası mükemmeldir, görüşlerinizi merak ediyorum.

Erkin KORAY dava açtı mı acaba altyapı için? (Şaşkın şarkısı)

Sagopa Kajmer'ın kötü olan şarkısı yok ki. Hepsi birbirinden güzel yapıtlar. Bu şarkıyı da çok severim. Hatırlatma için sağ olun bir daha dinleyelim.

Sallanırsa da yıkılmaz tahtım 😎
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bunu dinleyin.
+20 yaş herkes hastadır bu müziğe en azından baya bir seviyordur :D
15 yaşındayım.

Ben şarkıdan çok sözlerine odaklanıyorum. Mesela norm enderin eski şarkılarında toplumsal konulara değinmesi gibi. Boş boş rap yapan insanlardansa bunları dinlemeyi tercih ederim.

İstisnalar kaideyi bozar mı? Sözleri çok hoş, aşırı yüksek sesle dinlerim bazen. Kimi zaman aşırı gaza getiren, kimi zamanda shitpostların mükemmel başyapıtıdır. Kısacası mükemmeldir, görüşlerinizi merak ediyorum.

Pp kadar güzel. 😁

Geri
Yukarı