İstisnasız oynadığım her maçta kötü bot geliyor

Sipitipo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RX6600
Ryzen 5 5500
16 GB DDR4 XPG RAM
ASUS B550-A PRİME
550 WATT FSP PSU
VENTO VG11 KASA
KİNGSTON 1 TB M2 SSD
Chat ban yemekten artık gına geldi. Herif hem feedliyor hem küfür ediyor. 10 maç attım 6'sında böyle bot geldi.
Bir türlü gümüşten çıkamıyorum. Bu LoL'ü oynamayın oynatmayın 5 yıldır oynuyorum normalde platım hesabım banlandı.
Sinir hastası oldum gerçekten oynatmayın oynamayın.
Oyun sana 2 3 maç kazandırıyor sonra 2 katı geri alıyor o lpleri.

1692493114775.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Lolün rankedında bot olacağını sanmıyorum hocam. Bot hesapları 30 a kasıp fresh diye gerçek oyunculara satıyorlar.
Chat ban yemekten artık gına geldi. Herif hem feedliyor hem küfür ediyor. 10 maç attım 6'sında böyle bot geldi.
Bir türlü gümüşten çıkamıyorum. Bu LoL'ü oynamayın oynatmayın 5 yıldır oynuyorum normalde platım hesabım banlandı.

Eki Görüntüle 1909679

LoL'ün rankedında bot olacağını sanmıyorum hocam. Bot hesapları 30'a kasıp fresh diye gerçek oyunculara satıyorlar.

ADC ve supportan bahsetmiştim bot değil.

Eki Görüntüle 1909679

Hocam aynısı benim başıma geldi ve konuda açtım. Maalesef Riot Games bunu bilerek yapıyor daha fazla oynamamız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı