İsveç'te Kur'an-ı Kerim yakan Rasmus Palu'dan tehdit mesajı!

Kendi ülkelerini küçük düşürmekten başka hiçbir şey yapmıyor. Böyle yaparak NATO'ya girer zaten. Rusya ufak bir dokundursa şunlara çok komik olurdu 😀.

Kitap yakarak bir ideolojiye zarar verdiğini düşünüyor herhalde. Ben bu Avrupa insanının ırkçılığını anlamıyorum. Dışarıdan baksan aşırı medeni insanlar. Genelleme yapmaya değmez ama ırkçılık bir hayli fazla. Tüm dünyada olsa da Avrupa'da ayrı bir fazla.

Kardeş nasıl anlıyorsun, 1.5 milyar müslümanız mahalle kadar hükmümüz yok.

Müslüman ülkelerin durumundan haberin yok sanırım. Gözünü ufak bir orta doğuya at bakalım durumları nasılmış? Ekonomi olarak sağlam olmasakta doğru düzgün ayakta durabilen içinde Müslüman'ların olduğu nadide ülkelerdeniz hocam.

Müslüman ülkelerin durumundan haberin yok sanırım. Gözünü ufak bir orta doğuya at bakalım durumları nasılmış? Ekonomi olarak sağlam olmasakta doğru düzgün ayakta durabilen içinde Müslüman'ların olduğu nadide ülkelerdeniz hocam.
İçler acısı durumlarını biliyoruz. Hepsi oyuncak olmuş. Bize dokunma ne yapıyorsan yap kafasindalar. Para var, şuur yok. Şuur da olsaydı bugün kur-an'ı yakma cesareti gösteremezlerdi.

İsveç'te skandal olay yaratan Danimarka'lı Rasmus Palu'dan bir tehdit geldi. Olayı anlatmama gerek yok herkes biliyor şu İsveç'te Kur'an yakma olayı yaşanmıştı ve İsveç'in sessiz kalmasıyla hatta bu eylemi desteklemesiyle olaylar çığ gibi büyümüştü. Hatta olay Türkiye'nin İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya girebilmesi için gereken onayı da büyük ihtimalle vetoya döndüren olay oldu. Bu sefer de Rasmus palu'dan kendisine yaptığı provokatif eylem sonrası terörist diyen Çeçenistanlı sporcu Hamzat Çivayev'e yanıt olarak "Hamzat'ın bana hakaretine karşılık ve tüm çeçenlere özel bir selam olarak kitaplarını Rusya büyükelçiliği önünde yakabilirim" dedi.

Bugün telefonuma belediyeden bir kısa mesaj geldi.
İfade isimli resim sergisi diye
Sürekli Gerek influencer gerek Youtuber gerek sosyal mecralar akım medya ne bileyim artık benim anladığım kadarıyla..
Önceden İllüminati subliminal fetişizmi vardı şimdiyse iyiden iyiye ayağa düştü ve insanların bilmediği şey şu anladığım kadarıyla.
Her ne kadar karşıtı olarak kimliklenilen sosyal grup kimliğe Tribalistik kabileci yaklaşarak bir kazanım elde ediyormuş gibi düşünseniz de aslında karşıtınız sosyal kimlik sizden istifade ediyor.
Trajikomik bu bile onlardan geldi ve şu an bu etkin propagandayı uygulayanlar bilakis eğitimlerini oradan aldılar ve onlarında desteğiyle propagandalarını sürdürüyorlar.
Benimle alakalı kötü sözler sarf etmeden önce sizlerden şu konu başlıklarını araştırmanızı istiyorum .

0 = Tribalizm
1 = Sosyal kimlik kuramı
2 = Minimal grup paradigması
3 = Terör yönetimi / Dehşet yönetimi
4 = Sosyal Entropi
Farkına varmak önemli çünkü varmadığınız takdirde amiyane tabirle güdülüyorsunuz.
Bu insanın fıtratında olan bir şey , sinir sistemiyle sinir iletici maddelerle alakalı bir şey
Eylemsel davranışsal bozukluklar böyle oluyor
Zaten bu tip çalışmalar sosyolojinin üniversitelerin alanı , bu hususta sürekli projeksiyonlar çizilir makaleler yazılır düşünce kuruluşları da bunları alanında uzmanlarla değerlendirir ve ilgili mercilere sunar.
İlgili mercilerde güder bu açıdan naçizane görüşüm bunun farkına varıp doğru eylem tavır hal ve davranışlar sergilemek.
Güdülmemek lazım artık.

Geri
Yukarı