Çözüldü It Takes Two oyuna sahip olmayan arkadaşla oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
It Takes Two aldım önce arkadaşımla sonra kardeşimle oynayabilir miyim? Onlarda It Takes Two yok.
Olmaz başka cihazlarda ise. diye hatırlıyorum, sanırım yanlış hatırlıyorum o yüzden üstünü çizdim kusura bakmayın. Mesaj kaldırılabilir.

Son düzenleme:
It Takes Two aldım önce arkadaşımla sonra kardeşimle oynayabilir miyim? Onlarda It Takes Two yok.
Friends Pass aldıysanız oynayabilirsiniz davet edçl. Eğer normal aldıysanız aynı bilgisayardan tek ekran oynayabilirsiniz fakat farklı bilgisayarlardan oynayamazsınız.

Son düzenleme:

Sadece beraber oynamak şartında oyunun bir paketi var adı friends Pass'dı galiba şu an hatırlamıyorum. Arkadaşın friends Pass'ı indirip farklı bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.

Hocam oyuna hangi platformdan sahipsniz?

Epic Games hocam

Friendpass ile oynayabilirsiniz.
İki farklı kişiyle oynayabilir miyim farklı zamanlarda

Friends Pass aldıysanız oynayabilirsiniz davet edçl. Eğer normal aldıysanız aynı bilgisayardan tek ekran oynayabilirsiniz fakat farklı bilgisayarlardan oynayamazsınız.
Friend pass im var sanırım oyunun mağaza kısmından sepete ekledim 0 tl yazıyor

Şuna bir bakmak isteyebilirsin.
Oyun epic gamesde

Yeni konular

Geri
Yukarı