İtalya - Marsala - Aile Yanı Konaklama

Extingale

Hectopat
Daha fazla  
İtalya Marsala'ya gideceğim, Kasım 15'de. Ortalama 2 hafta aile yanında kalacağım. İngilizcemi geliştirmek ve gezmek için gidiyorum. Aile yanında kalan var mı böyle yurt dışında. Zorlukları neler. Yemek sıkıntısı çektiniz mi. Giden varsa nereler gezilebilir onu da ekleyebilir.

-Kasım 15'de İtalya-Marsala'ya gidebilirim. 2 ay beklersem, Makedonya veya Litvanya'ya da gidebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtalyanlar genel anlamda İngilizce bilmezler.
Gideceğim aile göçmenmiş, nereden geldiklerini hatırlamıyorum baya oldu konuşalı, İngilizceleri baya iyiydi internetten konuşurken, etrafta dediğiniz gibi İngilizce bilen marketler falan varmış; mahalle sakini fazla bilmiyormuş. Ben yine de kültürlenirim diye gitmeyi planlıyodum ama iş yattı. Aslında iyi oldu. Şubatın sonuna doğru Makedonya'ya gitme şansı elde ettim. Sadece işler hızlı geliştiği için Makedonya hakkında pek bilgim yok, gidip göreceğiz.

Gideceğim aile göçmenmiş, nereden geldiklerini hatırlamıyorum baya oldu konuşalı, İngilizceleri baya iyiydi internetten konuşurken, etrafta dediğiniz gibi İngilizce bilen marketler falan varmış; mahalle sakini fazla bilmiyormuş. Ben yine de kültürlenirim diye gitmeyi planlıyodum ama iş yattı. Aslında iyi oldu. Şubatın sonuna doğru Makedonya'ya gitme şansı elde ettim. Sadece işler hızlı geliştiği için Makedonya hakkında pek bilgim yok, gidip göreceğiz.

He anladım. Tabii gerek kalmamış artık, umarım istediğiniz gibi olur Makedonya geziniz :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı