İtalya'ya giderken ne kadar cep parası alınmalı?

Mutlaka git. öyle fırsatlar Türkiye'de her zaman karşına çıkmaz. 300-400 Euro bile yeter ama durumun iyiyse 500 al doya doya harca. Diğer masraflar gezi parasına dahil olduğu için fazlasıyla yeterli olur. Çok savurgan değilsen bitiremezsin bile.

Ayrıca 2000-2500 al 500 yetmez diyen ...'lara bakma. Avrupa'ya ayağını basmayıp, orada alışveriş yapmamış kişiler fikir belirtmiş sadece. 10 gün için hayet yeterli.

Hocam ailenin durumu varsa kaçırma git derim ülkenin durumu malum yanına da harcamak için aynı miktarda para alsan yeterli olur bence.

Merhabalar, lise 1 okuyorum. Okulum İtalya için gezi düzenliyormuş, 10 günlük bir gezi 860€ fiyatı varmış. Gitmeli miyim? İleride böyle bir şans elime bir daha geçer mi? Ayrı olarak da İtalya'ya gitmiş biri varsa yemek fiyatları, süs eşya fiyatları nasıl? 10 günlük bir gezi için yanıma kaç € alsam orada benim için yeterli olacaktır? Bilgisi olan yazabilirse sevinirim. İyi forumlar, teşekkürler. (Başlığı site metini düzeltirken değiştirmiş ben öyle yazmamıştım.)
Bence kesinlikle gidilmeli. Önerim nakiti çok az alıp kredi kartı kullanmanız. Yurtdışı harcamalarında Euro'yu TL'e çevirip öyle para kesiyor karttan aktif kurla. Nakitin çalınma ve kaybolma ihtimali var.

Merhabalar, lise 1 okuyorum. Okulum İtalya için gezi düzenliyormuş, 10 günlük bir gezi 860€ fiyatı varmış. Gitmeli miyim? İleride böyle bir şans elime bir daha geçer mi? Ayrı olarak da İtalya'ya gitmiş biri varsa yemek fiyatları, süs eşya fiyatları nasıl? 10 günlük bir gezi için yanıma kaç € alsam orada benim için yeterli olacaktır? Bilgisi olan yazabilirse sevinirim. İyi forumlar, teşekkürler. (Başlığı site metini düzeltirken değiştirmiş ben öyle yazmamıştım.)
Aynı okulda okuyor olabilme şansımız var mı hocam :D?

Yeni konular

Geri
Yukarı