İtem Satış satıcısı nasıl şikayet edilir?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar, ben Disney Plus aldım fakat patlak çıktı hesaplar. Desteğe bildirdim 2 gün içinde satıcıya iade yapması gerektiği söylendi dedi, 2 gün oldu iade yok. Desteğe tekrar yazdım ve bana gelen mesaj bu şekilde. Buradan sonra izlemem gereken adımları söyler misiniz?

Screenshot_2022-08-02-13-59-19-04_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Screenshot_2022-08-02-13-59-19-04_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben Disney Plus aldım fakat patlak çıktı hesaplar. Desteğe bildirdim 2 gün içinde satıcıya iade yapması gerektiği söylendi dedi, 2 gün oldu iade yok. Desteğe tekrar yazdım ve bana gelen mesaj bu şekilde. Buradan sonra izlemem gereken adımları söyler misiniz?

Eki Görüntüle 1473514Eki Görüntüle 1473514
Tüm mahkeme ve savcılık işleriyle siz uğraşacaksınız, olay kesinleştiğinde site tarafından sana ve mahkemeye satıcının bilgileri paylaşılacak. Herhangi bir dolandırılmanın arkasında duramayan bir site, satıcıya dikkat edilmeli.

Tüm mahkeme ve savcılık işleriyle siz uğraşacaksınız, olay kesinleştiğinde site tarafından sana ve mahkemeye satıcının bilgileri paylaşılacak. Herhangi bir dolandırılmanın arkasında duramayan bir site, satıcıya dikkat edilmeli.
Hocam sizce uğraşmaya değer mi? Yanıma kar kalır mı? Satıcı bana hakarette etti?

Hem hesap satışına izin veriyor hem olası bir dolandırılma durumunda müşteriyi dımdızlak bırakıyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Satıcı satmaya da devam ediyor ceza talep ettim bana bu maili yolladılar.

Hocam sizce uğraşmaya değer mi? Yanıma kar kalır mı? Satıcı bana hakarette etti?
Daha önce bir arkadaşım oyun hesabı satın aldı, bir kaç gün sonra hesabın geri alınmasından dolayı dava açmak istedi ve site aynen size verdiği cevabı verdi. Arkadaşım mahkeme ve savcılık için gerekli yere gittiğinde bununla uğraşmayacaklarını bariz şekilde söylemişler. Dürüst olmak gerekirse cinayet işleyen birinin bile diğer gün hapisten çıktığını düşünürsek, uğraşmaya değmez bana kalırsa. Tecrübelendik diyelim.

Geri
Yukarı