Çözüldü İtem satış sattığım ilanın parası nereye geliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wyzel

Decapat
Yer
Milky Way
Merhaba İtemsatış'ta hesap sattım bu para direkt bakiyeye mi ekleniyor yoksa başka türlü bir şey mi yapmam gerekiyor 50 TL'ye hesap sattım başka bir hesap alacaktım da.

Çözüm
Merhaba İtemsatış'ta hesap sattım bu para direkt bakiyeye mi ekleniyor yoksa başka türlü bir şey mi yapmam gerekiyor 50 TL'ye hesap sattım başka bir hesap alacaktım da.

Sizin teslim ettiğinizi bildirimlerden onaylamanız gerekiyor. Sonrasında alan kişi gerekli bilgileri kontrol edip onun da hesabı teslim aldığını onaylaması gerekiyor. Sonrasında belirli bir komisyon kesilerek hesabınıza para aktarılıyor. Bu komisyon %7 ya da %9'du sanırım sonrasında harcayabiliyorsunuz. Ama parayı kartınıza çekecekseniz. Hesabınızda kimlik doğrulaması yapmanız gerekiyor.
Sattığın üründen belli bir miktar komisyon alır, eğer kartına atmak istiyorsan kart markasının da bunla ilgili bir komisyonu var ama çok yüksek değil. Eğer İtemSatış cüzdanından para almadan bir şey alacaksan olduğu gibi komisyonsuz birşeyler alabilirsiniz.

Yapmanı öneririm.

Sattığın üründen belli bir miktar komisyon alır, eğer kartına atmak istiyorsan kart markasının da bununla ilgili bir komisyonu var ama çok yüksek değil. Eğer İtemsatış cüzdanından para almadan bir şey alacaksan olduğu gibi komisyonsuz bir şeyler alabilirsiniz.

Yapmanı öneririm.

50 TL'nin direkt İtemsatış bakiyeme geçmesini istiyorum bir şey yapmam gerekiyor mu?

Sizin teslim ettiğinizi bildirimlerden onaylamanız gerekiyor. Sonrasında alan kişi gerekli bilgileri kontrol edip onun da hesabı teslim aldığını onaylaması gerekiyor. Sonrasında belirli bir komisyon kesilerek hesabınıza para aktarılıyor. Bu komisyon %7 ya da %9'du sanırım sonrasında harcayabiliyorsunuz. Ama parayı kartınıza çekecekseniz. Hesabınızda kimlik doğrulaması yapmanız gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ama o parayı o site içerisinde bir şey almak için veya parayı çekmek için güvenilir hesap yapman gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı