Letgo satış ilanını siliyor

cxnnorx

Hectopat
Arkadaşlar elektrikli motorum var, yeni sıkıntısı yok, Letgo'ya koyuyorum, ilanımı ilandan kaldırıyor, 3 defa denedim hepsinde kaldırdı, ürün toplatılmış falan diyor, arkadaş benim motorum bir yeri de toplama falan değil, resmini atayım yazının, nasıl çözeceğim bunu?

Not: 1,2 ay önce ilana vermiştim bir sıkıntı olmamıştı, il değiştirdiğim içinde ilandan kaldırmıştım.
İsterseniz motorun fotosunu da atayım.

CEA3C2B4-1312-4047-9C1A-333A2FB6DFCF.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Spam

Bütün kullanıcılarımıza adaletli kullanım sağlamak için letgo’da spam’e izin vermiyoruz. Bu yüzden lütfen ilanlarını daha görünür hale getirmek amacıyla tekrar eden veya benzer görünümlü ilanlar yayınlamamaya gayret göster.

Ürünlerine henüz ilgi göstermemiş kullanıcılara çoklu ve toplu mesajlar göndermek de spam’e dahildir.

Yasaklanan davranışlardan bazıları şunlardır:

• Aynı ürün için tekrar eden ilanlar yayınlamak:
    • Tekrar eden görseller kullanmak
    • Başlıkta ya da açıklamada tekrar eden sözcükler kullanmak
    • Zaten yayında olan bir ilanın görsellerini ve ilan bilgilerini kullanmak
  • Alım-satım yapma amacına yönelik olmayan toplu mesajlar göndermek
  • Ürünleri satma niyetinde olmadığın bir fiyatla listelemek

Bunlardan herhangi birini yaptınız mı?

Hocam yanlış anlamadıysam motor markası ya da modeli Letgo'nun yasaklı ürün listesinde.

Kapsama olarak o gruba girmiş. Bu nedenle ilan kabul görmüyor.

Hocam yanlış anlamadıysam motor markası ya da modeli Letgo'nun yasaklı ürün listesinde.

Kapsama olarak o gruba girmiş. Bu nedenle ilan kabul görmüyor.

Hocam benim motorumun aynı markasından satanlarda var, neden ben?
Diğer ilan başlıkları
Motolux yaris elektrikli.
Benim: Motolux yaris Plus elektrikli.

Hayır sadece 1,2 ay önce ilandan silmiştim, il değiştirdiğim için 3 gündür yüklemeye çalışıyorum, olmuyor.
Bazı dolandırıcılık vakalarına engel olmak için olabilir. Profilinizdeki il kısmını kontrol edin şuan ki konumunuzda ki ili girin belki düzelebilir. Pek sanmıyorum ama aklıma başka bir şey gelmedi.

Geri
Yukarı