İtemsatış 1 başarısız işlem olursa ne olur?

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhab.Ben dışardayken birisi benden bir ilanımı almış. Ben de görmedim, ilanın teslim etme süresi bitmiş. Ben akşam girebildim bir baktım ki "bildirimlerim" kısmında da hood snop wrap rıfle / hızlı teslim başlıklı ilanınızı zamanında teslim edemediğiniz için sipariş iptal edilmiştir. İlanınız pasif duruma getirildi ve üyeliğinize 1 başarısız işlem puanı yansıtıldı. Böyle bir yazı çıktı. Canlı desteğe sordum fakat cevap bile vermediler. Bunun bana ne zararı dokunuyor? İnsanlar "1 başarısız işlemi" görebiliyorlar mı? Not: Adam sonradan teslimatı yaptım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhab. A ben dışardayken birisi benden bir ilanımı almış. Ben de görmedim, ilanın teslim etme süresi bitmiş. Ben akşam girebildim bir baktım ki "bildirimlerim" kısmında da hood snop wrap rıfle / hızlı teslim başlıklı ilanınızı zamanında teslim edemediğiniz için sipariş iptal edilmiştir. İlanınız pasif duruma getirildi ve üyeliğinize 1 başarısız işlem puanı yansıtıldı. Böyle bir yazı çıktı. Canlı desteğe sordum fakat cevap bile vermediler. Bunun bana ne zararı dokunuyor? İnsanlar "1 başarısız işlemi" görebiliyorlar mı? Not: Adam sonradan teslimatı yaptım.

Göremiyorlar ve bir şey olmuyor.

Arkadaşlar merhab.Ben dışardayken birisi benden bir ilanımı almış. Ben de görmedim, ilanın teslim etme süresi bitmiş. Ben akşam girebildim bir baktım ki "bildirimlerim" kısmında da hood snop wrap rıfle / hızlı teslim başlıklı ilanınızı zamanında teslim edemediğiniz için sipariş iptal edilmiştir. İlanınız pasif duruma getirildi ve üyeliğinize 1 başarısız işlem puanı yansıtıldı. Böyle bir yazı çıktı. Canlı desteğe sordum fakat cevap bile vermediler. Bunun bana ne zararı dokunuyor? İnsanlar "1 başarısız işlemi" görebiliyorlar mı? Not: Adam sonradan teslimatı yaptım.
Bir şey olmuyor

Geri
Yukarı