İtemsatis.com güvenilir mi?

stoxienN

Centipat
İtemsatis.comdan 2500TL'ye ROK hesabı satın alacağım kimlik onaylı satıcıymış kendisiyle de konuştum. Satın aldıktan sonra mail çekme tarzı olaylar olur mu olursa site yardımcı olur mu?

İtem satış güvenilir. İçerisinde satıcılar var bu yüzden asıl sorgulaman gereken şey satıcılar. Popüler satıcılardan almanı öneririm.

İtemsatış tecrübem oldu. Eğer satıcıyla aranda sıkıntı çıkarsa hiçbir eylemleri olmuyor. Sadece yasal yollara başvurursanız size her türlü yardımda bulunup yanınızda olacağız diyorlar. Yani sıkıntı yaşadığımda sağ olsunlar bana yazdıkları buydu.

Soru yanlış, satan kişi güvenilir mi olacaktı. Biliyorsunuz son zamanlarda panel, panelci veletler gibi tabirler duymuşsuzdur. Şimdi iyi dinleyin anlatıyorum, bu karaktersiz arkadaşlar önce ilgili illegal panellerden kendi isimleri ile aynı bir kurban seçiyorlar, siteye kurbanın TC kimliği ve bilgileriyle kaydoluyorlar daha önce ekledikleri banka hesapları ile illegal panellerden aldığı isim ve soy isim aynı olduğundan dolayı banka hesabını da siteye bağlıyorlar. Sana ilk mailli diye bir ürün satıyor, tak 1 ay sonra veya canı ne zaman isterse hesabı senden geri alıyor. Böylece aslında rastgele birisinin TC kimliğini kullanarak seni dolandırmış oluyorlar. Böyle çok senaryo gördüm ancak başına gelenlerin çoğu dava açmaya üşenen çocuklardan ibaretti. Umarım kötü bir senaryo yaşamazsınız. Ayrıca hesap alım ve satışını kesinlikle önermiyorum.

Soru yanlış, satan kişi güvenilir mi olacaktı. Biliyorsunuz son zamanlarda panel, panelci veletler gibi tabirler duymuşsuzdur. Şimdi iyi dinleyin anlatıyorum, bu karaktersiz arkadaşlar önce ilgili illegal panellerden kendi isimleri ile aynı bir kurban seçiyorlar, siteye kurbanın T.C. kimliği ve bilgileriyle kaydoluyorlar daha önce ekledikleri banka hesapları ile illegal panellerden aldığı isim ve soy isim aynı olduğundan dolayı banka hesabını da siteye bağlıyorlar. Sana ilk mailli diye bir ürün satıyor, tak 1 ay sonra veya canı ne zaman isterse hesabı senden geri alıyor. Böylece aslında rastgele birisinin T.C. kimliğini kullanarak seni dolandırmış oluyorlar. Böyle çok senaryo gördüm ancak başına gelenlerin çoğu dava açmaya üşenen çocuklardan ibaretti. Umarım kötü bir senaryo yaşamazsınız. Ayrıca hesap alım ve satışını kesinlikle önermiyorum.

Hocam 8 tane işlem yapmış 4 yorumu var ve olumlu bunların da sahte olma imkanı var mı?

Geri
Yukarı