Itemsatis.com güvenilir mi?

İtemsatış güvenilir fakat içerisinde bir sürü farklı satıcı var. Satıcıdan satıcıya değişiklik gösteriyor fakat İtemsatış yetkilileri dolandırma vb konularda titizlikle yardımcı oluyorlar. Güvenilirdir çok sık kullanırım siteyi. Herhangi bir sorun yaşamadım.

Ben dolandırıldım satıcıların yarısı kimse kusura bakmasın da dolandırıcı.. Site de sorumluluk almıyor ne yaparsan yap. VP olayına bişey diyemem. Satıcılara lafım zaten genel olarak.

Ben dolandırıldım satıcıların yarısı kimse kusura bakmasın da dolandırıcı. Site de sorumluluk almıyor ne yaparsan yap. VP olayına bir şey diyemem. Satıcılara lafım zaten genel olarak.

Güvenilir olanları da var hocam :D ben Valorant hesabımı satmıştım hesabı geri almadım asla 2 sene geçti üzerinden.

İtemsatış güvenilir fakat içerisinde bir sürü farklı satıcı var. Satıcıdan satıcıya değişiklik gösteriyor fakat İtemsatış yetkilileri dolandırma vb konularda titizlikle yardımcı oluyorlar. Güvenilirdir çok sık kullanırım siteyi. Herhangi bir sorun yaşamadım.
Hiç mi okumadınız ki anlamadım. Vp almak istiyorum diyorum satıcılarla uğraşmam.

Hiç mi okumadınız ki anlamadım. VP almak istiyorum diyorum satıcılarla uğraşmam.

Ben başlığa baktım da, bir de şimdi yazdığına baktım bence sen sormayı bilmiyorsun.

Güvenilir olanları da var hocam :D ben Valorant hesabımı satmıştım hesabı geri almadım asla 2 sene geçti üzerinden.
Böyle güvenilir satıcı bulmak zor bu devir de :)

Yeni konular

Geri
Yukarı