İtemsatış geri dönüş yapmıyor

Bilal_021

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. İtemsatış'tan GTA 5 hesabı satın aldım. Hesabın şifresini falan verdiler.(Steam hesabı bu arada). Doğrulama kodu için geridönüş yapmıyor. Ne yapabilirim?

Merhaba. İtemsatış'tan GTA 5 hesabı satın aldım. Hesabın şifresini falan verdiler.(Steam hesabı bu arada). Doğrulama kodu için geridönüş yapmıyor. Ne yapabilirim?

İtemsatış dolandırıcıdır oradan bir şey almayın ben pubgm hesap almıştım doğruşama kodu için yazmıştım 1.5 senedir cevap yok

İtemsatış dolandırıcıdır oradan bir şey almayın ben pubgm hesap almıştım doğruşama kodu için yazmıştım 1.5 senedir cevap yok.

Firma karalamayın yanında tikli hesap olan birinde almak yerine oynaylanmamış kullanıcıdan alırsanız böyle olur ve güvenlidir T.C. Kimlik ile giriyorsun dolandırma durumunda şikayet edersen yardımcı olurlar. (bende satıcıyım)

Firma karalamayın yanında tikli hesap olan birinde almak yerine oynaylanmamış kullanıcıdan alırsanız böyle olur ve güvenlidir T.C. Kimlik ile giriyorsun dolandırma durumunda şikayet edersen yardımcı olurlar. (bende satıcıyım)

Dostum tiki olan kullanıcıda dolandırıcılık yapıyor en iyisi bu şekilde sitelerden hesap vs. almamak olacak en doğrusu ve güveniliri.

Belki satıcıdan satıcıya değişliyordur dedğininz gibi ancak ben 40 lira dolandırıldım çok para değil diye de kurcalamadım

Hocam tiki varsa T.C. Doğrulanmıştır şikayet ediniz İtemsatış'ta da EGM'ye de.

Reis T.C. dediğin neki şu an tüm Türkiye'nin verileri çalınmış adam gider fake hesap açar bitti gitti :D

Hocam tiki varsa T.C. Doğrulanmıştır şikayet ediniz İtemsatış'ta da EGM'ye de.

Artı olarak EGM 40 TL için uğraşacağını zannetmiyorum daha mühim konulara bile bakmıyolar bazen buna hiç bakmazlar hele.

Reis T.C. Dediğin neki şu an tüm Türkiye'nin verileri çalınmış adam gider fake hesap açar bitti gitti :D

O işler öyle basit değil hocam önüne gelen giremiyor zaten doğrulamayı görseniz anlatayım.

Bir elinde kağıt, ve kimlit diğer elinde tel selfie çekiyorsun yüzünle beraber sonra doğrulama oluyor.

Aynısı hocam böyle.

Dosya Ekleri

• 1686928350851.png
    1686928350851.png
    85,6 KB · Görüntüleme: 12
Yok ondan değil oraya binlerce lirasını kaptıran arkadaşlarım var ve site hiçbir şey yapmıyor.
Bunun örneklerini Şikayetvar gibi sitelerde ya da ufak bir googlelama ile görebilirsin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı