İtemsatış'da dolandırıldım

• Konuyu başlatan bugra56
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 488
Merhaba. Yine bir sosyal günü, herkesten farklı ses çıkıyor. Öncelikle uzun lafın kısası hayır. İtemsatış dışındaki işlemler için sorumluluk almadığını belirtmişler. Dava edersiniz ama bir sonucu olmaz. Discord Türkiye bayisi yok. O nedenle kişiyi bulamazsınız.

Kendi ellerinle İtemsatış harici hesabı vermişsin bir de İtemsatış'da dolandırıldım yazmışsın. Sitenin adını neden karalıyosun?

İtemsatışla alakası yok.Hata sizde,site dışında satışı yapmışsınız.İtemsatış desteğinin yapabileceği hiçbir şey yok

Hocam sıkıntı yapma, oyunun yetkililerine "benim hesabım çalındı" deyin, eğer hesapta bir ödemeniz var ise kredi kartı şifrenizi ister yetkililer siz şifreyi verin hesabın eski bilgilerini yetkililere iletin oyun hesabınızı size geri vereceklerdir. Hesabın ilk sahibisin kurtarma şansın yüksek. Ki zaten İtemsatış'taki kullanıcıların çoğu da bu şekilde ilk hesap sahibinin hesabı bu şekilde alması ile dolandırılıyor. Dolandırılmış sayılmazsın hocam. Eğer bir ödeme yapmışsan kesin %100 kurtarırsın hesabı.

Büyük ihtimalle hesabı kurtarabilirsin, ne hesabı sattığına bağlı tabi. Örneğin Steam hesabı sattın diyelim, Steam desteğe hesabım çalındı vs. yazabilirsin. Benimki gerçekten çalınmıştı, en son harcama yaptığım kartın son 4 hanesini falan istediler.

Büyük ihtimalle hesabı kurtarabilirsin, ne hesabı sattığına bağlı tabi. Örneğin Steam hesabı sattın diyelim, Steam desteğe hesabım çalındı vs. yazabilirsin. Benimki gerçekten çalınmıştı, en son harcama yaptığım kartın son 4 hanesini falan istediler.
Brawl stars hesabı.

Geri
Yukarı