İtemsatış'dan sattığım hesabımı geri aldığım iddia ediliyor

crazygs21

Decapat
Hemen hemen 1 hafta önce mailli bir hesap sattım fakat alıcı bugün bana yazıp hesabı geri aldığımı söyledi. Fakat ben geri almadım bana suç duyurusunda bulunacakmış. Ne yapmalıyım?

Hemen hemen 1 hafta önce mailli bir hesap sattım fakat alıcı bugün bana yazıp hesabı geri aldığımı söyledi. Fakat ben geri almadım bana suç duyurusunda bulunacakmış. Ne yapmalıyım?

Boş boş işler. Geri almadıysan şimdi geri al mail üzerinden hesabı kurtarıp tekrar adama ver. Bu kadar basit.

Hesap alım ve satımı yasak olduğu için öyle bir suç duyurusunda bulunamaz. Şikayet edebilmesi için öncelikle alıcının kendi yaptığı işin legal olması gerekiyor ki haklı olsun kanun önünde. Örneğin bir e-ticaret sitesinden ekran kartı alması ancak ekran kartı yerine salatalık gönderilmesi gibi. :)

Ya hesap çalındı seni yiyor. Ya senden para kırpmaya çalışıyor.

Ya da sen hesabı gerçekten de geri aldın bir şeyler olur mu diye burada bilgi almaya çalışıyorsun.

Hesabı geri alabilecek bilgilere sahipsen ondan şimdi hesabı geri alıyorum diyerek ağzından laf al. Eğer hesap onda ise alma diyecektir.

Eğer gerçekten de böyle bir durum varsa sen hesabı geri al ve yeniden şahısa teslim et.

Hocam hesap sizin mi? Genel olarak İtemsatış'tan hesap almayınız özellikle Valorant için söylüyorum satıcılar genel olarak hesapları çalıp ya da crack yapıyorlar diye biliyorum 1 hafta sonra hesap gidiyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı