İtemsatış'ta dolandırıldım

Dün item satış üzerinden 500TL'ye hesap aldım. E-postasını ve şifresini değiştirip 2 aşamalı doğrulamayı da etkinleştirdim. Ama bugün hesaba giremiyorum hiçbir şekilde eski şifreyi de denedim olmuyor. Ne yapmam lazım
İlk önce satıcıyla daha sonra itemsatış ile iletişime geçmen lazım.

Dün item satış üzerinden 500TL'ye hesap aldım. E-postasını ve şifresini değiştirip 2 aşamalı doğrulamayı da etkinleştirdim. Ama bugün hesaba giremiyorum hiçbir şekilde eski şifreyi de denedim olmuyor. Ne yapmam lazım?

Tek tuşla geri alınabileceğini bilmiyor musun?

Dün item satış üzerinden 500TL'ye hesap aldım. E-postasını ve şifresini değiştirip 2 aşamalı doğrulamayı da etkinleştirdim. Ama bugün hesaba giremiyorum hiçbir şekilde eski şifreyi de denedim olmuyor. Ne yapmam lazım?
İtem satış'tan destek talebi aç. Kanıt olması lazım fotoğraf veya video şeklinde at. Destek sana yardım ediyor.

Hangi oyundan aldıysan ilk e-posta destek için kayıtlı oluyor. Satıcı bundan yararlanıp kendi e postasıyla hesabım çalındı demiş ve hesabı geri almış. Keşke hemen onaylamasaydın.

%99 hiçbir şey yapamazsın, destek ile iletişime geç belki karşı tarafın gözünü korkutarak bir şeyler olabilir, ama sanmam.
Nasıl birşey yapamıyormuş?? İtemsatis'tan para çekmek için kimlik doğrulama yapman gerekiyor yani parayı alırsın. Parayı çekse bile sitede kimlik bilgileri olacağı için çok kolay şikayet edebilirsin buradan yardım almaya çalışma sitenin desteğinden yardım al.

Geri
Yukarı