İtemsatış'ta dolandırılır mıyım?

Mahkeme ve dava olayı olamaz zaten yapılan legal bir şey değil. İlk mail sahibiyse bir sorun yaşanmaz çok fazla hesap alıp sattım hiç böyle bir sorun yaşamadım.
Sizin sorun yaşamamanız başka bir kişinin sorun yaşamayacağı anlamına gelmiyor.

Valorant gibi oyun hesaplarının satışının, ilgili oyunun sağlayıcısı tarafından yasak olduğu konusu aslında hesap satışı konusunu daha güvenilir olmayan bir hale getiriyor.

Mahkeme ve dava konusunda ise Valorant gibi oyunlarda bu şans yok fakat genel olarak satıcı veya alıcının dolandırıldığı konularda İtemsatış gibi internet siteleri tarafından bu konu dile getiriliyor.

İtemsatış gibi internet sitelerinde satın almış olduğunuz ürün size teslim edilene kadar ödemiş olduğunuz miktar bir para havuzunda bekletiliyor fakat bu konu yapılan satışların tamamen güvenilir olduğu anlamına gelmiyor.

Özellikle de size hesap satışı yapan bir kişi, birkaç gün sonra hesabını kolay bir şekilde çeşitli yöntemler ile geri alabiliyor.

Eğer parasını ödemiş olduğunuz hesap sizden geri alınır ise mahkeme ve dava ile uğraşıyorsunuz.

Riot hesabı satın aldığı için dava edemez Riot da kendi söyledi hesap alış verişi yasak.

Sizin sorun yaşamamanız başka bir kişinin sorun yaşamayacağı anlamına gelmiyor.

Valorant gibi oyun hesaplarının satışının, ilgili oyunun sağlayıcısı tarafından yasak olduğu konusu aslında hesap satışı konusunu daha güvenilir olmayan bir hale getiriyor.

Mahkeme ve dava konusunda ise Valorant gibi oyunlarda bu şans yok fakat genel olarak satıcı veya alıcının dolandırıldığı konularda İtemsatış gibi internet siteleri tarafından bu konu dile getiriliyor.

Haklısınız hocam. Elbette sorun yaşayan olmuştur. Tam anlatamadım kendimi aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı