Sahibinden.com uzerinden dolandırılır mıyım?

Ekran goruntuleri birakiyorum
bence normal biri gibi ve param güvende ile almak istememesi çok daha iyi ikiniz açısından

Ben de öyle düşündüm parayi atamazsa, attim gelir diye oyalarsa falan geri alırım ürünü.
bu arada eğer havale yok şu saatler içinde gidiyor gibi bi sorunu varsa bankada adama sor eğer anında gelmicekse elime gecene kadar kargolamam de

bence normal biri gibi ve param güvende ile almak istememesi çok daha iyi ikiniz açısından

bu arada eğer havale yok şu saatler içinde gidiyor gibi bi sorunu varsa bankada adama sor eğer anında gelmicekse elime gecene kadar kargolamam de
Ya o şeyler eskide kalmadi mi, şimdi borsaya bile parayi 5 dakikada atiyor.

Ben de öyle düşündüm parayi atamazsa, attim gelir diye oyalarsa falan geri alırım ürünü.
Ben şubeye gittiğimden şubenin fotoğrafını alıcıya atıyordum, şubeye geldim parayı gönderin diye. Ardından para geliyordu bende kargolayıp etiketleri alıcıya gönderiyordum.

Ya o şeyler eskide kalmadi mi, şimdi borsaya bile parayi 5 dakikada atiyor.
Daha bu gün konu açıldı öyle :) adama para gelmedi diye parayı bir daha istemişler, 3.kez parayı isteyince uyanmış :)

İlgili konu: Instagram'da dolandırıldım ne yapmalıyım?

Ben bozuk bi anakart sattım adam da bilerek aldı. Ankara'dan Ankara'ya PG yaptı anladım ben. Test etti işlemci bozuk dedi ama aslında bozuk değildi. Baktı işine gelmedi geri kargoladı bana. O günden sonra PG'ye bulaşmam ben.

Geri
Yukarı