İtemsatış'ta dolandırılmak mümkün mü?

ariesflex

Centipat
Daha fazla  
İtemsatış'dan Fortnite için 2700 TL'ye hesap almayı düşünüyorum, satıcının başarılı işlemi az ve dolandırılma riskinden korkuyorum. Hesap satmak yasak olduğu için eğer satın alırsam, hesabı banlatabilir mi? Veya dolandırılırsam paramı bir türlü geri alabilir miyim?

İtemsatış'dan Fortnite için 2700 TL'ye hesap almayı düşünüyorum, satıcının başarılı işlemi az ve dolandırılma riskinden korkuyorum. Hesap satmak yasak olduğu için eğer satın alırsam, hesabı banlatabilir mi? Veya dolandırılırsam paramı bir türlü geri alabilir miyim?

Hesap almanı önermem rahat banlatır hesabı ayrıca geri de alabilir önerim hesap almaman.

Dolandırılman imkansız orada satıcılık bile yaptım şöyle diyeyim dolandırılıman imkansız ama bir şey oldu dolandırıldın İtemsatış senin yerine paranı geri veriyor adam parayı siteden çekmiş ise dava açıyorlar.

Epic Games'in hesap kurtarma politikasını bilmiyorum ama Steam ve Riot hesaplari gerçek sahipleri tarafından çok rahat geri alınabiliyor bende yaklaşik 2 hafta önce hesap sattım satıcılarin güveniliride var dolandırıcısi da.

Dolandırılman imkansız orada satıcılık bile yaptım şöyle diyeyim dolandırılıman imkansız ama bir şey oldu dolandırıldın İtemsatış senin yerine paranı geri veriyor adam parayı siteden çekmiş ise dava açıyorlar.

4-5 kere dolandırıldım mesela LoL de EUW gececektim hesap aldım 3-4 elde ban yedi adam booted hesapla kasmis geride dönmedi giden para oldu.

Güvenli bir satıcıdan alırsan sıkıntı çıkmayabilir, he bu arada o kadar para bir hesaba verilir mi bilemem saçma.

Geri
Yukarı