İtemsatış'ta satılan hesap geri alınırsa ne olur?

Semox

Decapat
Daha fazla  
Ben hesabı başkasından aldım, ve ilk maili bende yok. Ben bunu adama dedim hesabın geri çekilme riski falan var diye, adam da öyle aldı hesap geri çekilirse adam dava açarım falan yazdı, paramı geri alırım yazdı. Ben napıcam? Parayı da harcadım, hesap geri çekilirse ne olucak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu zamana kadar bu tarz olayların nasıl sonuçlandığını bilmiyorum. Yani çok konu açılıyor ama sonunda ne olduğu yazılmıyor.

Tahminimce o parayı ödemekle mükellef olursunuz. Çünkü ürününü satıyorsunuz ve bu ürün kullanılamaz hale geliyor.

Satarken belirttiyseniz geri çekilme riski var diye hiçbir şey yapamaz siz belirtmişsiniz sonuç olarak adam bunu onaylayarak almış.

Ben hesabı başkasından aldım, ve ilk maili bende yok. Ben bunu adama dedim hesabın geri çekilme riski falan var diye, adam da öyle aldı hesap geri çekilirse adam dava açarım falan yazdı, paramı geri alırım yazdı. Ben ne yapacağım? Parayı da harcadım, hesap geri çekilirse ne olacak?
Random hesapsa böyle bir şey için dava açamaz(random hesaplar her zaman garanti altında olmuyor ve garanti süresini kendin belirleyebiliyorsun) ayrıca kullanıcılara çok az hak veriliyor 4 kere dolandırıldım desteğin umurunda olmadı hesaba para yüklersin olur biter.

Ben hesabı başkasından aldım, ve ilk maili bende yok. Ben bunu adama dedim hesabın geri çekilme riski falan var diye, adam da öyle aldı hesap geri çekilirse adam dava açarım falan yazdı, paramı geri alırım yazdı. Ben ne yapacağım? Parayı da harcadım, hesap geri çekilirse ne olacak?

Siz söylemişsiniz. Ona rağmen dava açarım dediyse siz haklısınız. Normalde böyle durumlarda İtemsatış'ya para iadesi yapıyor ya da yazdığına göre kimliği savcılığa veriyor fakat siz belirtmişsiniz. Haklısınız.

Hesabı alan kişi haklı sorumluluk senin üzerineydi. Eğer gerçekten hesabın ilk sahibi sen değilsen ilk sahibine ulaşıp dava açacağını v.s söyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı