İtemsatış'ta trustyshop güvenilir midir?

• Konuyu başlatan LeF
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 380
Güvenilir sıkıntı çıkmaz. Önceden başka bir yerde şans eseri karşılaşmıştık sonradan ondan çok alışverişim oldu.

Karşı taraf parayı çektikten sonra yaptıkları tek yardım karşı tarafa SMS göndermek başka bir yardımda bulunmuyorlar.
Çokta öyle denemez hocam. Siz ürünü aldığınız da diyelim ki bu ürün bir hesap konu başlığında ki gibi. Parayı önce bekletiyorlar, siz hesabı alıp deniyorsunuz önce eğer hesap belirtildiği gibi ulaşılır durumdaysa hesaba giriş yapılabildiyse ürünü aldım ve söylendiği gibi çıktı gibisinden onay veriyorsunuz. Aracı site parayı ondan sonra satıcıya atıyor.

Sana verdiği hesapda sorun yaşıyorsan yüksek ihtimalle hesap kendisine ait değildir. Bu gibi durumlarda satıcı sana kendisine ait olmayan bir hesap sattıysa ki bunu anlamak gayet basit piyasada bedava bulunan hesapların neredeyse hepsi Çin'den geliyor guard kodu istemeyen kullanıcı adları bile Çince olan hesaplar oluyorlar, satıcıya neden kendisine ait olmayan bir hesap sattığını söyleyip siteye de şikayet edeceksin bu konuyla ilgili kötü yorumunu da yapacaksın hem paranı geri alacaksın hem de satıcıya sana bedavaya bulduğu bir hesabı sattığı için mağazasına zarar vereceksin birkaç tane mağaza kapattırdım bu şekilde.
Zaten aynı şeyden bahsediyoruz hocam, bu konuda az çok bilgim var, söylemek istediğim %100 olarak hiç birine güvenemezsin ve aksi bir durumda belirttiğiniz gibi sizin uğraşmanız gerek. Bir oyun alıp oynayacağım diye bu kadar zahmete giremem ve milletle uğraşamam. Önermeme sebebim de bu zaten.

Çok da öyle denemez hocam. Siz ürünü aldığınız da diyelim ki bu ürün bir hesap konu başlığında ki gibi. Parayı önce bekletiyorlar, siz hesabı alıp deniyorsunuz önce eğer hesap belirtildiği gibi ulaşılır durumdaysa hesaba giriş yapılabildiyse ürünü aldım ve söylendiği gibi çıktı gibisinden onay veriyorsunuz. Aracı site parayı ondan sonra satıcıya atıyor.

Evet bakiye bekletme sistemi getirmişler bir nebze engellemek için ama özellikle direk kişisel hesap satışlarında (Valorant, LoL, Steam, bs) parayı çektikleri anda hesabıda geri çekiyorlar tabii birçok şikayet gelince magazayı kapatıyorlar direk.

Zaten aynı şeyden bahsediyoruz hocam, bu konuda az çok bilgim var, söylemek istediğim %100 olarak hiçbirine güvenemezsin ve aksi bir durumda belirttiğiniz gibi sizin uğraşmanız gerek. Bir oyun alıp oynayacağım diye bu kadar zahmete giremem ve milletle uğraşamam. Önermeme sebebim de bu zaten.

Bende Detroit ve God of War'ı bu şekilde bitirdim çünkü hikayesi bitince çok bir anlamı kalmıyor bu oyunların. Yine de sonradan indirimlerde ikisini de satın aldım o ayrı tabii :D.

Zaten aynı şeyden bahsediyoruz hocam, bu konuda az çok bilgim var, söylemek istediğim %100 olarak hiçbirine güvenemezsin ve aksi bir durumda belirttiğiniz gibi sizin uğraşmanız gerek. Bir oyun alıp oynayacağım diye bu kadar zahmete giremem ve milletle uğraşamam. Önermeme sebebim de bu zaten.
Ben şahsen mağaza kapattırmak için bile alıp bakıyorum bedavaya bulduğu hesabı mı satıyor diye. Benim için bir hobi oldu bu, kötü yorum yapınca inanılmaz kötü etkileniyor işleri sürekli mesaj kutumda yorumumu kaldırmam için dileniyorlar.

Ben şahsen mağaza kapattırmak için bile alıp bakıyorum bedavaya bulduğu hesabı mı satıyor diye. Benim için bir hobi oldu bu, kötü yorum yapınca inanılmaz kötü etkileniyor işleri sürekli mesaj kutumda yorumumu kaldırmam için dileniyorlar.

Bilindik satıcılardan almak en iyisi. Trustyshop ve GamesBazaar en iyileri bence.

Hocam zaten satıcılar para vermiyor hesaplara, hepsi bulup satıyor herkese aynı hesap verilir, bu hesaplar offline farkındaysanız çünkü banlı, 0 maaliyet ve adam 99'a satıyor durum böyle.

Evet bakiye bekletme sistemi getirmişler bir nebze engellemek için ama özellikle direk kişisel hesap satışlarında (Valorant, LoL, Steam, bs) parayı çektikleri anda hesabıda geri çekiyorlar tabii birçok şikayet gelince magazayı kapatıyorlar direk.

Bende Detroit ve God of War'ı bu şekilde bitirdim çünkü hikayesi bitince çok bir anlamı kalmıyor bu oyunların. Yine de sonradan indirimlerde ikisini de satın aldım o ayrı tabii :D.
Size göre doğru olan odur hocam o konuya bu konu içerisinde girmek istemiyorum, sonuçta bitmeyen oyun diye bir oyun yok illaki her oyunun bir sonu var, kimisi daha uzun soluklu olabilir özellikle online tabanlı oyunlar ama farketmiyor. Ben kütüphane ve arşiv olayını da sevdiğimden girişmiyorum o işlere. Tabi maddi durum etken, keşke herkes için kolay ulaşılabilir olsa oyun fiyatları.

Hocam zaten satıcılar para vermiyor hesaplara, hepsi bulup satıyor herkese aynı hesap verilir, bu hesaplar offline farkındaysanız çünkü banlı, 0 maaliyet ve adam 99'a satıyor durum böyle.

GameSatış'ta bir satıcı var, hesaplar için mail sistemi getirmiş, Discord sunucusunda bir kanal var isim şifre giriyorsun hangi platformdan giriyorsan oraya basıyorsun kodu Gmail'den çekip saniyelik sana gösteriyor, hep o satıcıdan alışveriş yapıyorum fena iyi.

Bilindik satıcılardan almak en iyisi. Trustyshop ve GamesBazaar en iyileri bence.
Trustyshop'u bilmiyorum fakat GamesBazaar da bana bedava hesap satıyordu.

GameSatış'ta bir satıcı var, hesaplar için mail sistemi getirmiş, Discord sunucusunda bir kanal var isim şifre giriyorsun hangi platformdan giriyorsan oraya basıyorsun kodu Gmail'den çekip saniyelik sana gösteriyor, hep o satıcıdan alışveriş yapıyorum fena iyi.
GamesBazaar satıcısı.

Guardlı hesaplar kişisel oluyor almadan önce sormak doğru olur.

Size göre doğru olan odur hocam o konuya bu konu içerisinde girmek istemiyorum, sonuçta bitmeyen oyun diye bir oyun yok illaki her oyunun bir sonu var, kimisi daha uzun soluklu olabilir özellikle Online tabanlı oyunlar ama fark etmiyor. Ben kütüphane ve arşiv olayını da sevdiğimden girişmiyorum o işlere. Tabii maddi durum etken, keşke herkes için kolay ulaşılabilir olsa oyun fiyatları.

Ben aldığımda indirimler başlamamıştı ve oynamak istiyordum o yüzden o yola girdim ama indirime girince kütüphanemde kalması daha iyi hissetireceğini düşündüğümden satın aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı