İtemsatış'tan Brawl Stars hesabı satın alırken neye dikkat etmeli?

OrgeneralSK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir Brawl Stars hesabı satın alacağım alacağım. Satıcıyla İtemsatış üzerinden konuştuk, hesabı benim mailime geçireceğimi ve hesaptan çıktığına dair video atacağını söyledi, ayrıca hesapta telefon numarası bağlı değilmiş ve kendiminkini bağlayabileceğini ekledi. Bu işlemler ile birlikte satıcının hesaba girme olasılığı kalıyor mu? Eğer kalıyorsa bile bu kişiyi hesaptan çıkarmamın bir yolu var mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunu oynamış biri olarak mail değiştirme diye bir şey yoktu ben oynadığım sıralarda. En son geçen yıl oynadım ve telefon numarası ekleme de yoktu. Yeni gelmiş ise bilmiyorum oyuna girip bakabilirsiniz. Eğer Supercell ID ile girdiyse zaten mail değiştiremiyorsunuz diye biliyorum bende denemiştim.

Satarken o hesap hangi Supercell ID'ye bağlı ise onu da vemesi gerekiyor ve o hesaba telefon numarası girmemesi lazım. Supercell ID'ye telefon numarası girilmiyor zaten mantıklı değil kısaca.

Hocam oyunu oynamış biri olarak mail değiştirme diye bir şey yoktu ben oynadığım sıralarda. En son geçen yıl oynadım ve telefon numarası ekleme de yoktu. Yeni gelmiş ise bilmiyorum oyuna girip bakabilirsiniz. Eğer Supercell ID ile girdiyse zaten mail değiştiremiyorsunuz diye biliyorum bende denemiştim.

Değiştiriliyor.

Telefon değiştirmeyi ben de ilk defa duydum hocam ama mail değiştirme var oyunda.

Satarken o hesap hangi Supercell ID'ye bağlı ise onu da vemesi gerekiyor ve o hesaba telefon numarası girmemesi lazım. Supercell ID'ye telefon numarası girilmiyor zaten mantıklı değil kısaca.

Satıcı direkt mail değiştir bölümünden benim maili girip hesaptan çıkış videosu atacağını söyledi.

Brawl starsda ilk bilgilerle ve elmas satın alım faturasını desteğe gönderdiğinde hesabı geri alma ihtimali var ve İtemsatış sipariş onaylandıktan sonra siz dolandırılsanız bile paranızı vermiyor sadece dava açabilirsiniz önerisinde bulunuyor bunları aklınızda bulundurarak satın alım yapın İtemsatış'tan.

Geri
Yukarı