PUBG Mobile hesabı alırken neye dikkat edilmeli?

518385

Hectopat
Ben birkaç tane beğendiğim ilanı kaydettim şu an kendileri ile de konuştum. Tamam alabilirsin o halde dediler ama bir sorum olacak. Oyunda hesap bağı kestiğim zaman 7 gün bekleme süresi oluyor ve o esnada bu adam girip hesabı banlatabilir mı? Yoksa direkt olarak onun bağladığı Twitter hesabıyla mı alayım hesabı? Dikkat etmem gereken şey ve hesabı alınca girmemesi için ne yapmam gerektiğini söyler misiniz?

Bir şey olmaz bence oyunu bırakmışlar size verip parasını geri almak istiyor ha ben sizin yerinizde olsam gidip bir PUBG Mobile hesabı almam çünkü eskidi o oyun.

Her hangi bir oyunda hesap satın almak mantıklı değildir. Çoğu şirket hesap satışlarını tespit edebiliyor ve hesap paylaşımından ötürü banlayabiliyor. Onun yerine yeni bir hesap saçıp, paranızla içini doldurun. Daha mantıklı.

Ben birkaç tane beğendiğim ilanı kaydettim şu an kendileri ile de konuştum. Tamam alabilirsin o halde dediler ama bir sorum olacak. Oyunda hesap bağı kestiğim zaman 7 gün bekleme süresi oluyor ve o esnada bu adam girip hesabı banlatabilir mı? Yoksa direkt olarak onun bağladığı Twitter hesabıyla mı alayım hesabı? Dikkat etmem gereken şey ve hesabı alınca girmemesi için ne yapmam gerektiğini söyler misiniz?
Hocam çoğu firma bu hesap alış-satışlarını sözleşmeden yasaklıyor ve alırsan tespit edebiliyor. Hocam gidin içine UC yükleyin ama hesap almayın. Ayrıca dediğinizde olabilir. Bırakın hiç bu çukura girmeyin.

Hocam çoğu firma bu hesap alış-satışlarını sözleşmeden yasaklıyor ve alırsan tespit edebiliyor. Hocam gidin içine UC yükleyin ama hesap almayın. Ayrıca dediğinizde olabilir. Bırakın hiç bu çukura girmeyin.

Hesabı sosyal medyası ile beraber alırım sorun olmaz ama UC yüklersem zaten şansız biriyim bir şey de çıkmaz mecbur bu yoldan gidiyorum.

Geri
Yukarı