İtemsatış'tan dolandırlma

Hocam İtemsatış destek ile iletişime geçin. Onlar satıcıya ulaşıyor. Eğer satıcı vermezse hesabı İtemsatış size dava açma hakkı veriyor. İstediğiniz takdirde satıcının T.C.'sine kadar veriyorlar.

Hocam öyle istenince vermiyorlar mahkeme aracılığıyla bilgileri alabilir diğer türlü vermiyorlar.
Konuya gelecek olursak yasak olan bir şeyi nasıl dava edeceksiniz? Forumda bağırıyoruz ALMAYIN diye yapacak bir şey yok geçmiş olsun.

Hesap satın aldım. Onay verildikten sonra adam hesabı geri çekti. Param gitti. Dava açma hakkım var mıdır? LoL hesabı almıştım.

İtem satış ile iletişime geçin eğer satıcı iade etmez ise dava açabilirsiniz İtemsatış satıcılardan T.C. numarası istiiyor.

Hocam öyle istenince vermiyorlar mahkeme aracılığıyla bilgileri alabilir diğer türlü vermiyorlar.
Konuya gelecek olursak yasak olan bir şeyi nasıl dava edeceksiniz? Forumda bağırıyoruz ALMAYIN diye yapacak bir şey yok geçmiş olsun.
Yasal olmayan bir şey dava konusu da olamaz.
Riot Games açıkça hesap satışının yasak olduğunu belirtiyor. Bu durumda hesap satışı dava konusu edilemez.

İtemsatış'la irtibata geçin durumu onlar halledemiyorsa açarsınız da yani ne kadar dolandırıldınız? Yüklü miktar değilse hayat dersi almış olursunuz en fazla :D

400TL.

Öncelikle yaptığınız işlem yasal değil. O yüzden hukuki bir talebe konu olamaz.
Ancak desteğe erişip yardım isterseniz o olabilir.

Nasıl yani bazıları diyor dava açabilirsiniz bazıları da diyor hiçbir şekilde hakkınız yok İtemsatış tarafsız mı kalıyor o satıcının hesabını mı kapıyor yani en fazla?

400TL.

Nasıl yani bazıları diyor dava açabilirsiniz bazıları da diyor hiçbir şekilde hakkınız yok İtemsatış tarafsız mı kalıyor o satıcının hesabını mı kapıyor yani en fazla?

Dolandırıldığınızı kanıtlarsanız Paranızı alırsınız da, 400 TL için davalık bir olay olacağını sanmıyorum hocam.

Yani peşine düşmeli miyim yoksa uğraşmaya değmez mi diyorsunuz hocam.

İtemsatışa gerekli itirazlarda bulunun yardımcı olursa ne mutlu olmazsa boş verin. Zaten Riot Games açıkça hesap satışının yasak olduğunu belirtiyor. Saçma bir dava olur. 400tl için de pek üstüne düşüleceğini sanmam

Yeni konular

Geri
Yukarı