İtemsatış'tan dolandırlma

İtemsatış'la irtibata geçin durumu onlar halledemiyorsa açarsınız da yani ne kadar dolandırıldınız? Yüklü miktar değilse hayat dersi almış olursunuz en fazla :D

Hesap satın aldım. Onay verildikten sonra adam hesabı geri çekti. Param gitti. Dava açma hakkım var mıdır? LoL hesabı almıştım.

Hocam İtemsatış destek ile iletişime geçin. Onlar satıcıya ulaşıyor. Eğer satıcı vermezse hesabı İtemsatış size dava açma hakkı veriyor. İstediğiniz takdirde satıcının T.C.'sine kadar veriyorlar.

LoL'de hesap alım satım yasak olması önemli değildir. Öncelikle müşteri hizmetleriyle iletişime geç halledemezlerse dava hakkın kesinlikle bulunuyor.
Riot hesap satışı zaten yasak itempazar ile ilteşime geç davalık bir durum göremiyorum böyle olacağı belli zaten hesap satışlarında.

LoL'de hesap alım satım yasak olması önemli değildir. Öncelikle müşteri hizmetleriyle iletişime geç halledemezlerse dava hakkın kesinlikle bulunuyor.

Arkadaş muhtemelen random hesap tarzı bir şey almıştır eğer dava açmaya kalkarsan ödediğin fiyatın 2-3 katını ödersin avukat vs vs. itempazar ile iletişime geçin birkaç bin liralık hesap değil ise uğraşılmaya değmez.

Arkadaş muhtemelen random hesap tarzı bir şey almıştır eğer dava açmaya kalkarsan ödediğin fiyatın 2-3 katını ödersin avukat vs vs. itempazar ile iletişime geçin birkaç bin liralık hesap değil ise uğraşılmaya değmez.

Eğer kendisi suçlu çıkarsa öyle olur haklıysa avukat masrafını karşı taraf öder.

Öncelikle yaptığınız işlem yasal değil. O yüzden hukuki bir talebe konu olamaz.
Ancak desteğe erişip yardım isterseniz o olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı