Kitap İthaki Yayınları Tüm Japon Klasikleri Seti 400 TL

Öğlen aldım anca yazabildim :D, teşekkürler bilgi için. Herkes sistem resmi paylaşıyor bir kitaplık konusu açalım da kitaplıklarımızı paylaşalım. Konuyu açan olursa etiketlesin beni de :D.

Paylaştığınız için teşekkürler değerlendirilebilir ama şöyle bir konuya değinmek istiyorum: Kampanya var diye toplu kitap alındığında bir köşeye atılıp hiç okunmadığı oluyor. Birer ikişer alıp okumak daha taze taze daha verimli olabilir. Bir de konusunu, yazarın üslubunu sevmeyeceğiniz kitapları uygun fiyat diye satın almak doğru bir alışveriş mi, tartışılır. En azından benim için bu şekilde. Alışverişten önce düşünmek lazım 🙂

Paylaştığınız için teşekkürler değerlendirilebilir ama şöyle bir konuya değinmek istiyorum: Kampanya var diye toplu kitap alındığında bir köşeye atılıp hiç okunmadığı oluyor. Birer ikişer alıp okumak daha taze taze daha verimli olabilir. Bir de konusunu, yazarın üslubunu sevmeyeceğiniz kitapları uygun fiyat diye satın almak doğru bir alışveriş mi, tartışılır. En azından benim için bu şekilde. Alışverişten önce düşünmek lazım 🙂
Rica ederim.
Ben her kitabın bir zamanının olduğunu düşünüyorum. En azından kendimde gözlemlediğim kadarıyla böyle düşünüyorum. Bu yüzden şu an ilgimi çekmese bile satın aldığım bir sürü kitap var. Tabii ki önceliğim ilgimi çeken kitaplar ama dediğim gibi, bugün beğenmediğim bir yazarı, bir üslubu, yarın beğenebilirim. İmkanı olanların "ileride bunu okuyabilirim" dediği kitapları almasını tavsiye ederim.

Öğlen aldım anca yazabildim :D, teşekkürler bilgi için. Herkes sistem resmi paylaşıyor bir kitaplık konusu açalım da kitaplıklarımızı paylaşalım. Konuyu açan olursa etiketlesin beni de :D.
Rica ederim.
Henüz bir kitaplığa sahip değilim fakat olursam mutlaka görselini paylaşırım. :)

@retrower Dostoyevski’nin kalemini biraz daha tanımak istersen, suç ve ceza'dan önce, Yeraltından Notlar’a göz atabilirsin.

Dostum toplu kitap almayı ve tarzına uygun olmayan kitap almayı şöyle açıklayayım;
1- kitaplar teknolojik aletler gibi eskiyecek şeyler değil (evet kitap eskir ama 10 yıl önceki işlemci ile şimdiki işlemci gibi bir eskime olmaz).
2- fiyatları günden güne artan ürünler olduğu için fırsat ve maddi durum müsaade ediyorsa almak en iyisi.
3- insanların tarzı değişebilir, sevmediğin tarzlara ara ara şans vermek iyi oluyor.
4-hiç olmadı birine hediye edersin :D.

Geri
Yukarı