İthalatçı Garanti mi yoksa Türkiye garantisi mi?

196449

Kilopat
Şimdi ben bir telefon almak istiyorum. Türkiye garantili olanları daha pahalı oluyor. Ancak anladığım kadarıyla eğer bir bozulma vs. olursa garanti süresince marka kendi sorunu çözüp telefonu veriyor. Ama ithalatçı garantide ithal eden firmayla muhatap olma durumunda kalıyoruz. Peki ben hangi garantili telefonu almalıyım? İthalatçı garantisine nasıl güvenebilirim? Türkiye garantisine nasıl güvenebilirim? Bana biraz yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

Farketmez hangisi ucuz ise onu al Apple hariç diğer modellerin TR servislerinde diğerlerinden aşağı kalır yanı yok sen bütçene bak uygun olanı al .

Şimdi ben bir telefon almak istiyorum. Türkiye garantili olanları daha pahalı oluyor. Ancak anladığım kadarıyla eğer bir bozulma vs. olursa garanti süresince marka kendi sorunu çözüp telefonu veriyor. Ama ithalatçı garantide ithal eden firmayla muhatap olma durumunda kalıyoruz. Peki ben hangi garantili telefonu almalıyım? İthalatçı garantisine nasıl güvenebilirim? Türkiye garantisine nasıl güvenebilirim? Bana biraz yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?
E kendin söyledin işte ben olsam kesinlikle Türkiye garantisini tercih ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı