Ithalatci garantili Note 12 Pro 5G alınır mı?

• Konuyu başlatan 965
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B

965

Zeptopat
Daha fazla  
Trendyol'dan tekno 100 adli saticidan Note 12 Pro 5G alacağım, ithalatci garantili ve IMEI dogru kaydedildi diyor, guvenilir mi? Yani IMEI sonradan gider mi? Aldigimda nasıl kontrol edilir?

İthalatçı garantili hiçbir ürün alınmaz, bence. Tabii ithalatçısına göre değişir ama yine de ya resmi distribütör ya da hiç. Bununla ilgili canı yanan ve şikayet sitelerinde dolaşan çok kişi var.

Yurt dışı cihaz satıyorlar genelde ve verdikleri adaptör falan orjinal olmuyor.
Tek sim kayıtlı demiş yani direnç işlemi yapılarak imei atılmış sıfırlama güncelleme vs. yapılır da zaten yurt dışı 7 bin gibi fiyata satıyorlar. 400-500 liraya da direnç imei atıyor telefoncular.

Son düzenleme:
Yurt dışı cihaz satıyorlar genelde ve verdikleri adaptör falan orjinal olmuyor genelde.
Tek sim kayıtlı demiş yani direnç işlemi yapılarak imei atılmış sıfırlama güncelleme vs. yapılır da zaten yurt dışı 7 bin gibi fiyata satıyorlar. 400-500 liraya da direnç imei atıyor zaten telefoncular.
Bi sıkıntı çıkarsa garantisi benim diyen telefoncular bunlar :D mahalle abisinden garantili = ithalatçı garantili :D

Yurt dışı cihaz satıyorlar genelde ve verdikleri adaptör falan orjinal olmuyor.
Tek sim kayıtlı demiş yani direnç işlemi yapılarak imei atılmış sıfırlama güncelleme vs. yapılır da zaten yurt dışı 7 bin gibi fiyata satıyorlar. 400-500 liraya da direnç imei atıyor telefoncular.
Yurt dışı cihaz felan satmıyorlar. Sadece ihtalatçı garantili. Aynı olay Redmi Note 10 Pro 5G’de vardı.

Trendyol'dan tekno 100 adli saticidan Note 12 Pro 5G alacağım, ithalatci garantili ve IMEI dogru kaydedildi diyor, guvenilir mi? Yani IMEI sonradan gider mi? Aldigimda nasıl kontrol edilir?
Garantisi çok önemli değilse, alınır. Yurt içi cihaz satılıyor.

Yurt dışı cihaz felan satmıyorlar. Sadece ihtalatçı garantili. Aynı olay Redmi Note 10 Pro 5G’de vardı.

Distribütör garanti diyor bunu getiren kim, hangi distribütör diye sormuş adam miservice garantilidir efendim diyor bunu da aratıyorsun bişey yok.
Tek hat imei mi olur ithal edilen malda gözünü sevim BTK onaylıyor zaten resmi şekilde gelen cihazların İMEİ' yi.

Distribütör garanti diyor bunu getiren kim, hangi distribütör diye sormuş adam miservice garantilidir efendim diyor bunu da aratıyorsun bişey yok.
Tek hat imei mi olur ithal edilen malda gözünü sevim BTK onaylıyor zaten resmi şekilde gelen cihazların İMEİ' yi.
Dostum yurt içi bir şekilde kayıtlı oluyor. Yurt dışı satamaz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı