İthalatçı garantili PS 5 alınır mı?

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Merhaba, iyi sosyaller. Son Eurasia garantili PlayStation 5 cihazları pahalı olduğu için, yurt dışı/ithalatçı garantili cihazlara yöneldim. PlayStation 5 standart sürüm CD kasa alacağım. Trendyol, sahibinden, dolap fark etmez. Benim sizden yardımım, ithalatçı garantili alan daha önce varsa veya bu konuyu iyi bilen birisi, ithalatçı garantili diye satan firma yardımcı oluyor mu? Yurt dışı cihazı olunca ne gibi sorunlar olur? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ben ithalatçı garantili aldım. Japonya ürünü, hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Anladığım kadarıyla bir problem olduğunda kendileri ilgileniyor. Kolay kolay bozulan cihazlar değiller.

Ben ithalatçı garantili aldım. Japonya ürünü, hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Anladığım kadarıyla bir problem olduğunda kendileri ilgileniyor. Kolay kolay bozulan cihazlar değiller.

Hocam dillerde Türkçe var mı ve PS Store'den alım yapabiliyor musunuz? Ve sizde Sony garantiliye ekstra para vermeye gerek var mı?

Hocam dillerde Türkçe var mı ve PS Store'den alım yapabiliyor musunuz? Ve sizde Sony garantiliye ekstra para vermeye gerek var mı?

Türkçe dili var. PS Store aktif ve Plus üyelik aldım. Her şeyi normal kullanıyor. Sony garantililer çok pahalı olduğu için ben ithalatçı yönelmiştim. Elektronik biraz şans işi ama şimdiye kadar PS5 bozulan birine denk gelmedim. Çevremde de direkt yurt dışından getirip kullanan ve problem yaşamayan insanlar var.

Türkçe dili var. PS Store aktif ve Plus üyelik aldım. Her şeyi normal kullanıyor. Sony garantililer çok pahalı olduğu için ben ithalatçı yönelmiştim. Elektronik biraz şans işi ama şimdiye kadar PS5 bozulan birine denk gelmedim. Çevremde de direkt yurt dışından getirip kullanan ve problem yaşamayan insanlar var.

Teşekkür ederim, son olarak almamı önerdiğiniz bir yer var mı?

Merhaba, iyi Sosyaller. Son Eurasia garantili PlayStation 5 cihazları pahalı olduğu için, yurt dışı/ithalatçı garantili cihazlara yöneldim. PlayStation 5 standart sürüm CD kasa alacağım. Trendyol, sahibinden, dolap fark etmez. Benim sizden yardımım, ithalatçı garantili alan daha önce varsa veya bu konuyu iyi bilen birisi, ithalatçı garantili diye satan firma yardımcı oluyor mu? Yurt dışı cihazı olunca ne gibi sorunlar olur? Bilgilendirirseniz sevinirim.

İlk laptop'mu ithalatçı garantili almıştım 6 ay sonra HDD sorunu yüzünden değişim yapmışlardı. daha sonraki ithalaçı garantili işlemlerde sorun yaşamadım. Elektronik ürünler kolay kolay 2 yıldan önce arıza vermiyor. (ithalatçı garantileri genelde 1 yıl oluyor) yani garanti süresi uzatma 1 yıl eksik garanti süresi vs ile işiniz yok ise genelde daha avantajlı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı