İthalatçı Garantili Xiaomi alınır mı?

Wextor

Decapat
Merhaba Hepsiburada üzerinden ithalatçı garantili Xiaomi Mi 9SE almayı düşünüyorum fakat ikilemde kaldım.
IMEI sorunu olur mu veya başka bir sorun?
Bu arada Hepsiburada’da yorumların neredeyse hepsi olumlu, olumsuz yorum yok. Mağazanın puanlaması da 9.0 üzeri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Hepsiburada üzerinden ithalatçı garantili Xiaomi Mi 9SE almayı düşünüyorum fakat ikilemde kaldım.
IMEI sorunu olur mu veya başka bir sorun?
Bu arada Hepsiburada’da yorumların neredeyse hepsi olumlu, olumsuz yorum yok. Mağazanın puanlaması da 9.0 üzeri.
Garanti ile işiniz olursa sorun olabilir. Basit bir hat sorunundan 3 ay telefonsuz kalmıştım. Yok neymiş sorun yokmuş çalışıyormuş. Sorun olmasa o telefonun orada işi ne 😀

IMEI tarzı bir sorun olacağını sanmam. Bence alabilirsin bir sorun olmaz ama 2550TL civarında bulunabilen TR garantili Mi 9T modeline de bir bak derim. İşlemci ve bazı özellikler olarak da Mi 9SE modelinden iyi.

Hiçbir sıkıntı yok IMEI adına . Zaten Türkiye'deki resmi garantili olanlar da yok deltaymış yok genpamış çok fazla . Bence al birini vur ötekine .
Teşekkür ediyorum
Garanti ile işiniz olursa sorun olabilir. Basit bir hat sorunundan 3 ay telefonsuz kalmıştım. Yok neymiş sorun yokmuş çalışıyormuş. Sorun olmasa o telefonun orada işi ne 😀

IMEI tarzı bir sorun olacağını sanmam. Bence alabilirsin bir sorun olmaz ama 2550TL civarında bulunabilen TR garantili Mi 9T modeline de bir bak derim. İşlemci ve bazı özellikler olarak da Mi 9SE modelinden iyi.
Teşekkürler 🙏

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı