İthalatçı garantili PS5 alınır mı?

Sizin fikirleriniz nelerdir? Şahsen ben garanti konusunda Türkiye'den çok bir şey beklemiyorum.

PS5 çıktı çıkalı eski nesiller gibi sorunlu olmadı pek fazla. Konsoldan ziyade sadece ilk modelinde kronik DualSense drift sorunu ve tetik arızaları vardı bunların da revize ola ola her sene bayağı azaltıldı. Bu yüzden sorun çıkarma ihtimali çok az arada da iyi fark var o yüzden değmez. Bilkom'u ben beğeniyorum arkasında duruyorlar fiyat farkı 4-5K olsa garantili önerirdim ama 10K'den fazla fiyat farkı varken değmez diyorum.

PS5 çıktı çıkalı eski nesiller gibi sorunlu olmadı pek fazla. Konsoldan ziyade sadece ilk modelinde kronik DualSense drift sorunu ve tetik arızaları vardı bunların da revize ola ola her sene bayağı azaltıldı. Bu yüzden sorun çıkarma ihtimali çok az arada da iyi fark var o yüzden değmez. Bilkom'u ben beğeniyorum arkasında duruyorlar fiyat farkı 4-5k olsa garantili önerirdim ama 10K'den fazla fiyat farkı varken değmez diyorum.

Hocam alabileceğim önerdiğiniz yer varsa link atar mısınız?

Hocam benim tam olarak önerebileceğim yer yok nerede uygunsa ve yorumlar iyiyse oradan almanız taraftarıyım.

Buradan almayı düşünüyorum hocam modelinde bir sıkıntı var mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı