İthalatçı garantili PS5 alınır mı?

okan04

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar ithalatçı garantili satan esnaflar PS5'leri nereden tedarik ediyorlar?

Yurtdışından nasıl geliyor?

Mağazadan alınan ile bir farkı oluyor mu ürünlerin garanti haricinde?

Örneğin Kadıköy'de Kahraman Konsol gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Avrupa ürünü ise hiçbir fark yok. Asya-Amerika ürünü ise güç kablosu farklı geliyor.
İnsanlar yurtdışından nasıl birden fazla sokuyor bilmiyorum lakin ithalatçı garantili demek satan kişinin garantiyi kendi sağlayacağı anlamına geliyor.
19500₺ civarına İstanbulda ithalatçı garantili kapalı kutu Avrupa ürünleri satılıyor.

Arkadaşlar ithalatçı garantili satan esnaflar PS5'leri nereden tedarik ediyorlar?

Yurt dışından nasıl geliyor?

Mağazadan alınan ile bir farkı oluyor mu ürünlerin garanti haricinde?

Örneğin Kadıköy'de kahraman konsol gibi?

Garanti haricinde bir fark olmuyor. Eskiden euroasia garantisi olması önemliydi PS4 zamanında ancak şimdi garanti süresi 1 yıla düştüğü için bana kalırsa itahalatçi garantisi fiyatı nedeniyle daha mantıklı. Bir de artık euroasia garantisi eskisi kadar iyi mi onu da bilmiyorum ben zamanında PS4'ü bozunca babam Sony'ye götürmüştü hiç bakmadan anında cihazı alıp yenisi vermişlerdi. Şimdi hala böyle işliyor mu bilmiyorum.

Avrupa ürünü ise hiçbir fark yok. Asya-Amerika ürünü ise güç kablosu farklı geliyor.
İnsanlar yurt dışından nasıl birden fazla sokuyor bilmiyorum lakin ithalatçı garantili demek satan kişinin garantiyi kendi sağlayacağı anlamına geliyor.
19500₺ civarına İstanbul'da ithalatçı garantili kapalı kutu Avrupa ürünleri satılıyor.

İtahalatçi garantili PS5 Slim'ler 18500 19000 seviyesine kadar düşüyor ancak bu fiyatlara alındığında kesinlikle güvenilir yerlerden alınmalı kapıda Sony'nin kutuya koyduğu bandın kesilip kesilmediği kontrol edilmeli.

Sıfır yetkili satıcıdan alınınca 25-30 bin TL arası tutuyor. İthalatçı garantilide ise 10 bin liraya kadar oynuyor. Ben ikinci el ithalatçı garantili temiz bir ürünü 16 bine buldum. Almayı da düşünüyorum. PlayStation tamiri yaygın ki sorunlu cihazlar da değiller genelde. 6 nm modellerden alırsan daha iyi olur tabi.

Geri
Yukarı