İthalatçı garantili PS5 sorun olur mu?

zagzirus

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 senedir PS5 alma niyetim var alamadım. Fiyatlar 2 katına çıktı. Vatan'a isim yazdırdım 1 senede sıra geldi, onda da fiyatlar 20K. Boşuna bekledik anlayacağınız. Sizce 16-17K arası CD'li versiyon almak mantıklı mı? Tabii bunlar ithalatçı garantili yurt dışı ürünler.

Arkadaşlar 1 senedir PS5 alma niyetim var alamadım. Fiyatlar 2 katına çıktı. Vatan'a isim yazdırdım 1 senede sıra geldi, onda da fiyatlar 20k. Boşuna bekledik anlayacağınız. Sizce 16-17k arası CD'li versiyon almak mantıklı mı? Tabii bunlar ithalatçı garantili yurt dışı ürünler.

İthalatçı garantili PS4 almıştım ve garantisi bitene kadar bir sorun yaşamadım. Sonra da sattım zaten ama 20k bağladığınız bir ürünün bozulması durumunda üründe sıkıntı çıkarsa çok üzülürsünüz. Bence riske girmeyin. Benim girdiğim risk 1700TL'ydi çünkü.

İthalatçı garantili PS4 almıştım ve garantisi bitene kadar bir sorun yaşamadım. Sonra da sattım zaten ama 20k bağladığınız bir ürünün bozulması durumunda üründe sıkıntı çıkarsa çok üzülürsünüz. Bence riske girmeyin. Benim girdiğim risk 1700TL'ydi çünkü.
Yaklaşık 2-3k garanti farkı var hocam değer mi sizce?

Yaklaşık 2-3K garanti farkı var hocam değer mi sizce?

O size bağlı. Bir şey olmaz deyip riske girebilirsiniz ve yüksek ihtimalle bir şey olmadan garanti süreci biter. Yalnız DualSense'te drift sorunu yaşayabilirsiniz ya da PS5'in (varsa, çok detaylı bilmiyorum.) kronik sorunlarına denk gelebilirsiniz. Ben PC'de kullanmak için DualSense aldım 3 gün önce. 300TL fazla verdim Sony Eurasia garantili aldım. DS4'te de drifting vardı DualSense'te de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı