İthalatçı garantili PS5 almak

Blackss

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam,

İthalatçı garantili PS5 alma arifesindeyim de bir şey merak ediyordum. Şimdi benim dikkat etmem gereken bir şey var mı? Yani bu adamlar bu PS5'leri başka ülkelerden topluyorlar anladığım kadarıyla yani şansa artık Avrupa üretimi, Japonya üretimi vesaire ne çıkarsa bahtına durumu mu var?

Benim TR PSN hesabım bu ülkelerden alınmış konsollarda sorun yaşatmaz değil mi veya sorun yaşatacağı ülke var mı?

Ayrıca almadan önce seri numarası sormalı mıyım? Hangi seri numarasını tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk üretimlerde termal macun akması gibi sorunlar vardı. Buna dikkat etmenizi öneririm.
Kendi adıma, Özbekistan'dan gelme PS5 aldım. Bir problem yaşamadım.

İlk üretimlerde termal macun akması gibi sorunlar vardı. Buna dikkat etmenizi öneririm.
Kendi adıma, Özbekistan'dan gelme PS5 aldım. Bir problem yaşamadım.
Çoğu dönüştürücüyle satılıyormuş. Türkiye prizine uyumlu olmuyormuş bir de ama bunun haricinde bir fark olmuyor sanırım dimi? TR PSN kullanma konusunda vesaire.

Tatile ülkeye gelecek Alamancı akraba en iyi yol şuan. Herkesin vardır Alamancı akrabası.. yoksa da yapın bir tane..
Şimdi bunu gereksiz mesaj diye yorumlayacak mod kankalar.. o yüzden:

En sağlıklı yol, yurt dışından gelen birine getirtmek, hem avrupa garantili olur hem ne aldığını bilirsin.

Almanya'dan PS5 aldım hocam, TR cihazının aynısı ürün. Sadece kutu Almanca. Bu arada garantisi Sony Eurasia oluduğu için TR de de geçiyor. Eğer Avrupa ürünü değilse (Japonya-Dubai vs.) TR de garantisi geçmiyor. Bizzat Sony Türkiyeyi arayayak edindiğim bilgidir.

Bence Pazaryerlerinden almaktansa sahibinden üzerinden takip edin. Aldığınız ürünü bilerek-görerek almak daha mantıklı kanımca. Ben öyle yaptım.

Benim vardı öyle bir alamancı arkadaş 70 avroya getirdiğini bilirim. 2 yıl önce felan. xbox one s gayet uygundu o zaman.

Çoğu dönüştürücüyle satılıyormuş. Türkiye prizine uyumlu olmuyormuş bir de ama bunun haricinde bir fark olmuyor sanırım dimi? TR PSN kullanma konusunda vesaire.
PSN hesabinda bir problem olmuyor. Güç kablosu da zaten standart. TR prizine uymasa bile, eskiden beri teyp kablosu diye tabir edilen kablo kullanıyor PS.
Örnek kablo.

Dosya Ekleri

• IMG_20230510_125928.jpg
    IMG_20230510_125928.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı