İthalatçı garantili Xbox Series S alınır mı?

Çob4nn

Picopat
Merhaba. Xbox eris s alacağım ama bütçem Microsoft garantiliye yetmiyor. İthalatçı garantili alacağım. Sizce alınır mı? Sorun yaşar mıyım, alırsam da hangi satıcıdan almalıyım? Fly Technology düşünüyorum ben. Bir de ithalatçı garantili alıp Microsoft'a kayıt edip 24 ay Microsoft garantili yapılıyormuş, öyle bir şey duymuştum. Bu tam olarak nasıl yapılıyor, bir de bunu anlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alinir. Zaten konsolun olayi bu :) Cogu kisi PS5/Xbox gibi konsollari ucuza oyun oynamak amaciyla aliyor. Ithalatci garantili konsollar da son derece populer. Ben sahsen Kadikoy'de Kahraman konsol diye bir yerden alisveris yapiyorum. Ayni sekilde ithalatci garantili urunler aldim simdiye kadar ve hicbir sorun yasamadim. Esnaflarla da alakali biraz. Bir sikinti ciktiginda direk yenisiyle sorgusuz sualsiz degistirecek esnaflari buldugun zaman hicbir sikinti yasamazsin. Garanti olayi da evet microsoft hesabina girip sorgulayinca zaten gorunuyor cihazin Microsoft garantisi 1 sene olarak. Ama dedigim gibi esnaf birinden alirsan zaten Microsoft garantisine gerek kalmaz :)

Geri
Yukarı