İtirafımı cevapsız bırakan kız neden böyle yapıyor?

Kıza sor niye cevaplamıyorsun diye. Sonra o bir şey yazınca sende cevaplama koy engeli
Cevapladı, ama "şu aralar düşüncelerim karışık, kesin cevap veremeyeceğim" gibi cümle kurdu. O yüzden engeli basmadım

Konu aşk, sevgi olayları olunca gurur atılsın bir kenara. Kişiliğe göre değişir tabi ama sonra gelecekte içinde hep bir ukte kalır. Konuşmakla, itiraf etmekle hiçbir şey kaybedilmez. Aşk zaten rezil olmaktır.

60 saniyen var de gir konuya onu istiyor. Bak olum çöpçatan rindochi abinin lafına güven aynen bunu yap, düğününde sana SSD takacağım.
Aynısını söylüyor her kes, ama gurur yapıyorum ağabey. Düğünümde bu sözünü hatırlatacağım ama

Kişi vaktinde cevap bile vermeye tenezzül etmemişken yapman gereken "durumlarında ince mesaj vermeye mi çalışıyor acaba" analizi yapmak değil, o kişiyi hayatından, aklından çıkarmak

Kişi vaktinde cevap bile vermeye tenezzül etmemişken yapman gereken "durumlarında ince mesaj vermeye mi çalışıyor acaba" analizi yapmak değil, o kişiyi hayatından, aklından çıkarmak
Biri, birisine sevdiğini söyleyince o kişi de ona aynı şeyleri anında hissetmek zorunda değil. Olayın aslını astarını bilemeyiz. Belki kız kararsızdı bir şeyler hissediyordu ama söylemek istemedi o an. Şimdi de pas atıyordur işte.

Pası vaktinde diğer taraf atmış zaten, top hala kızda ve cevap (pas) verilmemişse ikinci top tekrar diğer taraf tarafından oyuna sokulmamalı. Vaktinde söyleyememişse ama şimdi rızası varsa, buyursun hala top onda

Kişi vaktinde cevap bile vermeye tenezzül etmemişken
Cevap verdi, ama "şu an kafam karışık, kesin bir cevap veremeyeceğim" dedi zaten. Ama dediğin gibi top onda, onun artık topu atmasını bekliyorum.

Sanaldan konuşma bunları. Git yüz yüze adam gibi nezih bir mekanda konuş. Hayır demesine fırsat verme. İnatla red ederse saygı duy, bırak gitsin.

Pişman olsa şimdiye kadar mesaj atardı emin ol.

Yazma. O yazana dek hiç yazma ki asıl niyetini öğren.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…