İtirafımı cevapsız bırakan kız neden böyle yapıyor?

Evet, öyle görünüyor. Her kes de sizin yorumunuzu yapıyor. Ama, işte gururumdan yazamıyorum.

Oynuyor gibi değil de. Bazen durumlar paylaşıyor; "reddettiğim için pişmanım" falan gibi. O yüzden kararsız kalıyorum, yoksa basmıştım engeli.
Konu aşk, sevgi olayları olunca gurur atılsın bir kenara. Kişiliğe göre değişir tabi ama sonra gelecekte içinde hep bir ukte kalır. Konuşmakla, itiraf etmekle hiçbir şey kaybedilmez. Aşk zaten rezil olmaktır. :D

Kişi vaktinde cevap bile vermeye tenezzül etmemişken yapman gereken "durumlarında ince mesaj vermeye mi çalışıyor acaba" analizi yapmak değil, o kişiyi hayatından, aklından çıkarmak

Kişi vaktinde cevap bile vermeye tenezzül etmemişken yapman gereken "durumlarında ince mesaj vermeye mi çalışıyor acaba" analizi yapmak değil, o kişiyi hayatından, aklından çıkarmak
Biri, birisine sevdiğini söyleyince o kişi de ona aynı şeyleri anında hissetmek zorunda değil. Olayın aslını astarını bilemeyiz. Belki kız kararsızdı bir şeyler hissediyordu ama söylemek istemedi o an. Şimdi de pas atıyordur işte.

Biri, birisine sevdiğini söyleyince o kişi de ona aynı şeyleri anında hissetmek zorunda değil. Olayın aslını astarını bilemeyiz. Belki kız kararsızdı bir şeyler hissediyordu ama söylemek istemedi o an. Şimdi de pas atıyordur işte.
Pası vaktinde diğer taraf atmış zaten, top hala kızda ve cevap (pas) verilmemişse ikinci top tekrar diğer taraf tarafından oyuna sokulmamalı. Vaktinde söyleyememişse ama şimdi rızası varsa, buyursun hala top onda

Sanaldan konuşma bunları. Git yüz yüze adam gibi nezih bir mekanda konuş. Hayır demesine fırsat verme. İnatla red ederse saygı duy, bırak gitsin.

Evet, öyle görünüyor. Her kes de sizin yorumunuzu yapıyor. Ama, işte gururumdan yazamıyorum.

Oynuyor gibi değil de. Bazen durumlar paylaşıyor; "reddettiğim için pişmanım" falan gibi. O yüzden kararsız kalıyorum, yoksa basmıştım engeli.
Pişman olsa şimdiye kadar mesaj atardı emin ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı