İtirafımı cevapsız bırakan kız neden böyle yapıyor?

taentys

Hectopat
Daha fazla  
6 ay önce kıza aşık olduğumu itiraf ettim. Ne evet dedi, ne hayır dedi.
O zamandan beri, WhatsApp'tan uyarlamalı aşk şarkıları paylaşıyorum. Kız da her defa durumuma baktıktan bir süre sonra benim durumumu paylaşıyor.

7-8 kez böyle yaptı. Hala da yapmaya devam ediyor. Anlayamıyorum ne yapmak istediğini.
Yorumlarınızı alalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 ay önce kıza aşık olduğumu itiraf ettim. Ne evet dedi, ne hayır dedi.
O zamandan beri, WhatsApp'tan uyarlamalı aşk şarkıları paylaşıyorum. Kız da her defa durumuma baktıktan bir süre sonra benim durumumu paylaşıyor.

7-8 kez böyle yaptı. Hala da yapmaya devam ediyor. Anlayamıyorum ne yapmak istediğini.
Yorumlarınızı alalım.
Hocam kızla ilgili bi fikrim yok ama kaybedenler kulübü ne bileyim komik geldi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-03-09-48-28-64_79a32108a2ad58d1857b3035c3ad08c7.jpg
    Screenshot_2021-11-03-09-48-28-64_79a32108a2ad58d1857b3035c3ad08c7.jpg
    2,9 KB · Görüntüleme: 123
Bir kez daha cevabını sorun. Bana daha çok sizin bir daha yazmanızı, aşk konusunu açmanızı istiyor gibi geldi.

Bir kez daha cevabını sorun. Bana daha çok sizin bir daha yazmanızı, aşk konusunu açmanızı istiyor gibi geldi.
Evet, öyle görünüyor. Her kes de sizin yorumunuzu yapıyor. Ama, işte gururumdan yazamıyorum.
Oynuyor senle. Az kendine saygı duy ve bırak artık. 6 ay seni sevmeyeni niye bekliyorsun?
Oynuyor gibi değil de. Bazen durumlar paylaşıyor; "reddettiğim için pişmanım" falan gibi. O yüzden kararsız kalıyorum, yoksa basmıştım engeli.

Evet, öyle görünüyor. Her kes de sizin yorumunuzu yapıyor. Ama, işte gururumdan yazamıyorum.

Oynuyor gibi değil de. Bazen durumlar paylaşıyor; "reddettiğim için pişmanım" falan gibi. O yüzden kararsız kalıyorum, yoksa basmıştım engeli.

Kıza sor niye cevaplamıyorsun diye. Sonra o bir şey yazınca sende cevaplama koy engeli 🤓

Geri
Yukarı