İtopya 15 gün önce verdiğim siparişi kargoya vermiyor

APlusMath

Decapat
İtopya 21/11/2020 tarihinde yaptığım alışverişi hala kargoya vermedi. Montaj gerektirmeyen ürün siparişi 3-5 günde kargoya verilir diyordu. İlk günlerden onaylandı demişti. Kaç kere mail attım, telefonla aradım. Maile cevap vermediler, telefonda ise 80+ kişi sıra bekletip sıra geldiğinde telefonlarımız kapatıldı. Kulaklık yollayacaksınız altı üstü! Artık tepki göstermeliyiz. Kasım'ın ortasında verdiğim siparişimi aralığın ortasında alacağım resmen. Topluca bir yerlere şikayet etsek işe yaramıyor mu? Ne yapacağız?
Eğer burada benim gibi birçok kişi daha varsa, daha sıramız gelmedi demektir. Daha çok bekleyeceğiz demektir. Herkesin ürününü aynı gün kargoya verselerdi, bugüne bir kargosu gelmiş olurdu. 15 günde nasıl kargoya verilemez arkadaş? Daha hafta sonu yasak var. En erken pazartesi verildiği halde bile 18 gün kargoya verilmemiş olacak! Ne yapıyor bunlar?

Depo taşıyorlarsa banane arkadaş! Beni, benim kargom ilgilendirir. Fazladan eleman alsınlar. Instagram'da reklam yapacaklarına, ürünlerimizi yollasınlar. Parayı almasını bilirken iyi. Yeteri kadar saygı duydum, bu zamana kadar yoğundur diye bekledik ama aynı saygıyı onlardan telefonlarımıza maillerimize cevap vererek bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında en güzel cevap siparişi iade edip artık ne zaman iade edileceği belli olmayan paranızın ufak bir kısmını twitch'in dört bir yanında bu sitenin reklamını yapan yayıncıların donatelerine itopya kargom nereden kaldı gibisinden spam şekil atılsa müko olur. :p

Şu an bir sürü kişi İtopya yüzünden mağdur. 1-2 gün daha bekle vermezlerse iade et. İstanbul Bilişim vakasına dönücek gibi. Aynı olaylar oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı